A.Gudaitis ir M. Kuzminskas žaidė blankiai, tačiau „Zenit“ įveikė „Bayern“

​Ketvirtasis Eurolygos turas startavo Sankt Peterburge. Vietos „Zenit“ klubas namuose po permainingos kovos 79:71 (31:16, 12:19, 11:25, 25:11) įveikė Miuncheno „Bayern“.

„Zenit“ įveikė „Bayern“.<br>FC Bayern Basketball twitter nuotr.
Mindaugas Kuzminskas.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Oct 14, 2021, 7:45 PM, atnaujinta Oct 14, 2021, 11:16 PM

Rungtynės prasidėjo aštuoniais Jordano Mickey taškais be atsako, o „Zenit“ sužaidus keturias minutes pirmavo 13:0. Užsivedę šeimininkai ir toliau puikiai atakavo, o kėlinį užbaigė pirmaudami 31:16.

Po šalto dušo atsigavęs „Bayern“ antrajame kėlinyje pradėjo artėti prie Sankt Peterburgo krepšininkų. Rusų puolimą pristabdę svečiai į ilgąją pertrauką išėjo atsilikinėdami 35:43.

Trečiajame kėlinyje savo šou pradėjo Corey Waldenas. Amerikietis per keturias minutes surinko 11 taškų ir tiksliu tritaškiu sugebėjo išvesti Miuncheno ekipą į priekį – 48:47. Svečiai likusią kėlinio dalį taip pat rungtyniavo sėkmingiau už varžovus ir po trijų kėlinių pirmavo 60:54.

Lemiamame ketvirtyje lietuviškasis „Zenit“ sugebėjo atsigauti. Sankt Peterburgo krepšininkai gynyboje užgniaužė svečius iš Vokietijos ir neįpusėjus kėliniui jau pirmavo. Puikiai komandiškame puolime atrodė šeimininkai sėkmingai uždarė rungtynes ir šventė pergalę rezultatu 79:71.

Artūras Gudaitis per 17 minučių surinko 6 taškus, 4 atkovotus kamuolius ir 8 naudingumo balus.

Mindaugas Kuzminskas rungtyniavo vos 2 minutes. Per jas lietuvis prasižengė du kartus, kartą suklydo ir rungtynes baigė su –3 naudingumo balais.

„Zenit“: Jordanas Mickey – 18, Alexas Poythressas – 14, Conneris Frankampas – 12, Billy Baronas – 10.

„Bayern“: Darrunas Hilliardas – 21, Corey Waldenas – 20, Augustine’as Rubitas – 8.

„Zenit“ klubas po keturių rungtynių savo sąskaitoje turi tris pergales, o vienintelį pralaimėjimą patyrė rungtynėse prieš Maskvos CSKA. Miuncheno ekipa pralaimėjo visas keturias iki šiol žaistas rungtynes.