Belgrado pragare „Žalgirį“ be pergalių palikusi „Crvena zvezda“: „Puikus jausmas“

Trejos rungtynės – trys pralaimėjimai. Kauno „Žalgirio“ (0/3) ekipa ir toliau susiduria su sunkumais Eurolygos starte. Trečiadienį Lietuvos čempionai 61:73 krito audringai savo sirgalių palaikomos Belgrado „Crvena zvezda“ (2/1) komandos tvirtovėje.

Dejanas Radonjičius.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Oct 14, 2021, 8:28 AM, atnaujinta Oct 14, 2021, 8:36 AM

Nuo pat pirmųjų minučių abu klubai įsivėlė į klampų krepšinį, tačiau po ilgosios pertraukos laisviau žaisti pradėję aikštelės šeimininkai ėmė tolti nuo žalgiriečių.

Paskutines vinis į „Žalgirio“ karstą „Crvena zvezda“ sukalė ketvirtajame kėlinyje.

Pasibaigus dvikovai vyriausiasis Belgrado klubo strategas Dejanas Radonjičius prakalbo apie pergalės svarbą ir dvi skirtingas rungtynių puses.

„Puikus jausmas. Ši pergalė mums buvo labai svarbi, ypač šiuo metu, kai kovojame su problemomis.

Tai buvo labai sunkio rungtynės nuo pat pirmųjų jos minučių iki pat finalinės sirenos.

Gynyboje dirbome gerai praktiškai visas 40 minučių, tačiau puolimą pavyko pagerinti tik antroje rungtynių dalyje.

Ilgosios pertraukos metu akcentavau puolimo svarbą. Džiugu, kad per kitus du kėlinius puolime žaidėme užtikrinčiau. Sveikinimai mano žaidėjams“, – samprotavo krepšinio specialistas.

Treneriui pritarė ir buvęs žalgirietis Nate'as Woltersas. Šiuo metu „Crvena zvezda“ ekipos garbę ginantis krepšininkas taip pat nusilenkė ir audringai juos palaikiusiems sirgaliams.

„Antroji rungtynių dalis buvo kur kas geresnė. Turėjome daugiau energijos, užtikrintai žaidėme puolime ir gerai dalinomės kamuoliu. Šiame sezone kiekviena pergalė yra svarbi.

Kol kas nejaučiame ritmo gerai, turime problemų su metimais, tai ši pergalė mums reiškia labai daug.

Žaisti tarp savų žiūrovų – nuostabus jausmas. Jie mums labai padėjo bei sukūrė nuostabią atmosferą, kurioje žaisti buvo labai smagu“, – kalbėjo N.Woltersas.

Eurolygos dvigubą savaitę „Crvena zvezda“ ekipa pratęs penktadienį. Serbai išvykoje susigrums su Maskvos CSKA krepšininkais.

Spauskite mygtuką „VISI KOMENTARAI“ ir reikškite savo nuomonę.