Puikiai sezoną pradėjusi „Jonava“ KMT pirmenybėse nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“

Ketvirtadienį Jonavoje vyko Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) A grupės rungtynės tarp Jonavos „CBet“ ir Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ ekipų. Virginijaus Šeškaus vadovaujama Jonavos ekipa rezultatu 83:70 (28:23, 26:10, 16:16, 13:21) įveikė Kėdainių krepšininkus.

„Jonava“ KMT pirmenybėse nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“.<br> LKL/BNS nuotr.

2021-10-14 19:56

Rungtynių pradžia išsiskyrė dinamišku abiejų ekipų žaidimu, kuris virto savotiškomis taškų lenktynėmis. Taiklūs Khalilo Thomaso bei Vitalijaus Kozio dvitaškiai kėlinio pabaigoje leido „CBet“ ekipai turėti 5 taškų persvarą (28:23).

Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai nemažino apsukų puolime bei pagerino gynybą po savuoju krepšiu: to pasekoje, pirmą kartą rungtynėse, Jonavos „CBet“ įgijo dviženklį pranašumą (39:28). Į tai reaguodamas Gediminas Petrauskas paprašė minutės pertraukėlės, tačiau ir po jos vaizdas aikštelėje negerėjo: „CBet“ puolimo mašina ir toliau sėkimngai rinko taškus, o „Nevėžio-Optibet“ krepšininkai negalėjo užpulti ir po dviejų kėlinių ekipas jau skyrė 21 taškas (54:33).

Pirmojoje rungtynių dalyje, Jonavos „CBet“ itin solidžiai atakvo iš toli: 7 taiklūs tritaškiai iš 15 (47%).

Po didžiosios pertraukos svečiai iš Kėdainių suspurdėjo ir trečiojo ketvirčio pradžioje surengė spurtą 10:3, kuris sušvelnino komandos atsilikimą iki 14 taškų (43:57), tačiau V. Šeškaus auklėtiniai nepasimetė ir stabilizavo situaciją (70:49).

Paskutiniajame rungtynių ketvirtyje Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ krepšininkai sušvelnino savo atsilikimą, tačiau tai buvo tik formalumas: Jonavos „CBet“ šventė antrąją pergalę rezultatu 83:70.

„Jonava“: Evaldas Šaulys – 16, Kahlilas Thomasas ir Lachlanas Andersonas po 12, Vitalijus Kozys – 11, Juanas Palaciosas – 10.

„Nevėžis“: Danielius Lavrinovičius – 14, Darylas Doualla – 13, Matas Jucikas – 10.

Jonaviečiai po trijų sužaistų rungtynių turi dvi pergales ir grupėje užima antrą vietą. Kėdainių ekipa pralaimėjo visas tris rungtynes ir užima paskutinę vietą.