R. Giedraičio ir T. Sedekerskio atstovaujama „Baskonia“ atsigauna: įveikta ALBA ekipa

Vitorijos „Baskonia“ su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu iškovojo antrąją pergalę Eurolygoje. Baskai išvykoje 80:76 (21:15, 31:14, 10:18, 18:29) nugalėjo Berlyno ALBA klubą.

„Baskonia“ atsigauna: įveikta ALBA ekipa.<br> Baskonia twitter nuotr.
Rokas Giedraitis.<br>Baskonia twitter nuotr.

2021-10-14 20:40, atnaujinta 2021-10-15 07:55

„Baskonia“ pirmoje rungtynių jautėsi lyg namuose. 13 taškų pelniusio Simone’o Fontecchio vedami baskai į ilgąją pertrauką žengė turėdami 23 taškų pranašumą – 52:29.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje pasikeitė. Puikiai iki tol atakavę Vitorijos krepšininkai gynyboje buvo uždusinti, o ALBA iš lėto artėjo prieš lietuvių atstovaujamos ekipos ir po trijų kėlinių atsilikinėjo 47:62.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai dar labiau padidino apsukas, o likus žaisti 37 sekundes ekipas skyrė tik 4 taškai – 70:74. Visgi prie baudų linijos siųsti baskai neklydo ir sugebėjo užsitikrinti pergalę rezultatu 80:76.

Rokas Giedraitis per 28 minutes pelnė 8 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir rungtynes baigė su 9 naudingumo balais.

Tadas Sedekerskis ant parketo praleido 21 minutę. Per jas lietuvis surinko 4 taškus, 6 atkovotus kamuolis, 2 rezultatyvius perdavimus ir 8 naudingumo balus.

Berlyno ALBA: Luke’as Sikma – 19, Oscaras Da Silva – 15, Yovelas Zoosmanas – 9.

Vitorijos „Baskonia“: Simone’as Fontecchio – 17, Jaysonas Grangeris – 15, Matthew Costello – 10, Landry Nnoko ir Vanja Marinkovičius po 9.

Vitorijos klubas praėjusiame ture iškovojo pirmąją pergalę, 81:79 namuose nugalėdami Atėnų „Panathinaikos“.

Berlyno ALBA taip pat į dvikovą žengė pakilių nuotaikų. Vokiečiai praėjusiame ture iškovojo pirmą pergalę. ALBA namuose 84:70 įveikė Stambulo „Fenerbahce“.