„Lakers“ su trimis žvaigždėmis taip ir liko be pergalių – pralaimėjo visus šešis mačus

Trys „Los Angeles Lakers“ žvaigždės – LeBronas Jamesas, Anthony Davisas ir Russellas Westbrookas nesugebėjo per šešis NBA ikisezoninius mačus komandai padovanoti nors vienos pergalės. Ketvirtadienį net ir tempiant L.Jamesui ekipą už ausų, ji išvykoje 112:116 (23:35, 42:36, 22:21, 25:24) nusileido „Sacramento Kings“. Tad kitą savaitę startuosiančiame NBA čempionate „Lakers“ kovas pradės taip ir nepajutusi pergalės skonio.

Lebronas Jamesas.<br>AFP/Scanpix.com nuotr.

Oct 15, 2021, 8:31 AM

Trys „Lakers“ žvaigždės pelnė beveik pusę komandos taškų – 62, tačiau tai garantavo tik dar vieną karčią piliulę.

Los Andželo ekipa, po nevykusio pirmojo kėlinio, vis bandė vytis šeimininkus ir po Carmelo Anthony pastangų rezultatas ketvirtame kėlinyje tapo 99:99. Tačiau „Kings“ visą laiką buvo pusžingsniu priekyje, o likus kovoti daugiau kaip 4 minutes atitrūko 114:108. Komandos beveik 3 minutes nepelnė taškų, o Richauno Holmeso du taškai palaidojo svečių viltis nugalįti – 116:108.

L.Jamesas per 29 minutės pelnė 30 taškų (10/15 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 4/5 baudų metimų), 6 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai, 2 blokai, 3 klaidos ir 2 pražangos. R.Westbrookas pridėjo 18, o A.Davisas – 15.

Trijulė kartu žaidžė tik antrąją dvikovą iš eilės.

„Kings“ pasižymėjo De‘Aaronas Foxas, per 33 minutes pelnęs 21 tašką (6/13 dvitaškių, 2/8 tritaškių, 3/4 baudų metimų), atkovojęs ir praradęs po 3 kamuolius, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus bei 3 kartus prasižengęs.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 30 (12/20 metimų), Russellas Westbrookas 18, Carmelo Anthony 15 (3/4 tritaškių), Anthony Davisas 14 (12 atk. kam., 5/18 dvitaškių), DeAndre Jordanas 12 (11 atk. kam.).

„Kings“: De‘Aaronas Foxas 21 (5 rez. perd., 2/8 tritaškių), Terence‘as Davisas 20 (6/13 tritaškių), Richaunas Holmesas (10 atk. kam.) ir Harrisonas Barnesas po 15, Buddy Hieldas 13.