„Nuggets“ pagaliau džiaugėsi pirmąja ikisezonine pergale po pratęsimo

„Denver Nuggets“ klubas galiausiai ketvirtadienį pasiekė pasiekė pirmąją pergalę ikisezoninėse NBA rungtynėse – išvykoje žaidę Mike'o Malone'o auklėtiniai 113:107 (26:30, 30:20, 21:33, 25:19, 11:5) susitvarkė po pratęsimo su „Oklahoma City Thunder“ komanda.

Markusas Howardas<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Oct 15, 2021, 7:03 AM

Po keturių kėlinių rezultatas buvo 102:102, o per papildomas penkias minutes „Thunder“ nesustabdė per visą mačą šėlusio Markuso Howardo. Jis prie savo 22 taškų pridėjo dar ir tris tritaškius ir „Nuggets“ nugalėjo.

Markusas Howardas per 31 min. pelnė 31 tašką (9/17 trit.), atkovojo 5 kamuolius bei atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Thunder“: Aleksejus Pokuševskis 22 (4/9 trit.), Ty Jerome'as 16, Mike'as Muscala 14, Theo Maledonas 11, Gabrielis Deckas 9 (11 atk. kam.)

„Nuggets“: Markusas Howardas 31, Willas Bartonas 14, Bonesas Hylandas 13, Vlatko Čančaras ir Bolas Bolas (12 atk. kam.) po 12.