Madride taškų vakarėlį surengusi „Real“ sutraiškė „Panathinaikos“

Karališkasis Madrido „Real“ (3/1) per dvigubą Eurolygos savaitę sumedžiojo dvi pergales.

P.Laso.<br>G.Bitvinsko nuotr.

2021-10-15 22:02, atnaujinta 2021-10-16 00:03

Savaitės viduryje „Monaco“ nugalėjusi Ispanijos ekipa dar vieną pergalę pridėjo ir penktadienį, kai savo aikštėje 88:65 pranoko Atėnų „Panathinaikos“ (1/3) komandą.

Į priekį Pablo Laso auklėtiniai šovė dar pirmajame kėlinyje. „Real“ dviženkliu pranašumu džiaugėsi jau po pirmųjų dešimties minučių – 30:18.

Ne ką mažiau aikštės šeimininkams sėkmingas buvo ir antrasis kėlinys, kurio metu Madrido ekipa savo priešininkams nė karto neleido priartėti mažesniu nei 12 taškų skirtumu.

Į ilgąją pertrauką komandos išėjo ilsėtis „Real“ pirmaujant 42:30.

Rimtesnio pasipriešinimo aikštės šeimininkai nesulaukė ir antroje rungtynių pusėje.

„Panathinaikos“ keliskart buvo sumažinusi savo deficitą iki vienženklio, tačiau „Real“ vos tik įjungęs aukštesnę pavarą vėl nurūkdavo pirmyn.

Paskutines vinis į priešininkų karstą Ispanijos krepšinio milžinai sukalė ketvirtajame kėlinyje. Tai buvo trečioji „Real“ pergalė naujojo sezono Eurolygoje.

„Real“: Walteris Tavaresas 17, Alberto Abalde 16, Guerschonas Yabusele 14, Vincentas Poirier 10.

„Panathinaikos“: Darylas Maconas 18, Georgos Papagiannis 12, Kendrickas Perry 10, Ioannis Papapetrou 7.