„Maccabi“ pramiegojo galingą „Panathinaikos“ spurtą, tačiau turėta 20 taškų persvara Tel Avivą išgelbėjo

Ketvirtadienį Eurolygos penktojo turo dvikovoje santykius aiškinosi namie kovojusi Tel Avivo „Maccabi“ ir Atėnų „Panathinaikos“. Ramiai pirmavę šeimininkai pramiegojo graikų spurtą, kurie vos nekirto pergalingai finišo liniją: per kėlinį 33 taškus įmetęs „Panathinaikos“ nusileido tik 73:77 (13:19, 10:14, 17:22, 33:22).

Tel Avivo „Maccabi“.<br>AFP/Scanpix.com nuotr.

Oct 21, 2021, 9:06 PM, atnaujinta Oct 21, 2021, 11:25 PM

Nuo pat mačo pradžios pirmavęs „Maccabi“ ketvirtame kėlinyje buvo priekyje 20 taškų skirtumu – 64:44 ir pagalvojo, kad pergalė kišenėje. Tuo tarpu graikai surengė spurtą 12:0 ir baigiantis mačui atsiliko tik 73:75.

Tašką susitikime padėjo taikliai nuo baudų metimo linijos atakavęs Scottie Wilbekinas – 77:73.

„Maccabi“: Jamesas Nunnally 18 (4/6 dvit., 1/4 trit., 7/7 baud.), Scottie Wilbekinas 16 (7 atk. kam.), Derrickas Williamsas 11, Romanas Sorkinas 9, Keenanas Evansas 7.

„Panathinaikos“: Darylas Maconas Jr. 17 (2/3 dvit., 3/6 trit., 4/5 baud.), Ioannis Papapetrou 15, Okaro White‘as 14 (4/6 trit.), Nemanja Nedovičius 13, Georgios Papagiannis 6 (12 atk. kam.).

Tiek vienas, tiek ir kitas klubas jau buvo šventęs pergales turnyre, tačiau „Maccabi“ iki ketvirtadienio galėjo pasidžiaugti dvejomis sėkmėmis – Izraelio atstovai įveikė Belgrado „Crvena zvezda“ ir Milano „Olimpia“. Praėjusiame ture „Maccabi“ krito nuo Vilerbano ASVEL 85:93.

Tuo tarpu graikai įveikė Stambulo „Fenerbahce“ 91:87, o per kitus tris turus pralaimėjo. „Panathinaikos“ turėjo dviejų nesėkmių seriją, pradėjusiame ture nepasipriešinę Madrido „Real“ 65:88.