Žvėrišką D. Sabonio sezono startą apkartino skaudus finišas – prametė lemiamą metimą

Geriausio Lietuvos krepšininko Domanto Sabonio šio sezono debiutas NBA lygoje pažymėtas efektyviu pasirodymu, tačiau jo atstovaujama „Indiana Pacers“ išvykoje 122:123 (38:27, 37:32, 13:33, 34:31) nusileido „Charlotte Hornets“ ekipai.

Žvėrišką D. Sabonio sezono startą apkartino skaudus finišas.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Oct 21, 2021, 7:19 AM

Lietuvio vedama ekipa daug sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio turėjo dviženklę persvarą (38:27). Pats D.Sabonis buvo nesustabdomas ir per pirmą ketvirtį sukratė varžovams 14 taškų.

„Hornets“ atsigavo trečiajame kėlinuke, kuomet atsilikinėjant 65:84 surengė spurtą 22:0 ir išsiveržė į priekį. Apylygė dvikova tęsėsi iki pačios pabaigos. Lemiamas rungtynių metimas buvo patikėtas D.Saboniui, tačiau jo paleistas kamuolys tikslo nepasiekė.

D.Sabonis per 39 minutes surinko 33 taškus (9/13 dvit., 4/6 trit.,), 15 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvius perdavimus ir 6 klaidas.

Šeimininkų ekipoje rungtynėms buvo registruotas Arnoldas Kulboka, tačiau trenerio sprendimu krepšininkas aikštelėje nepasirodė.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 28 (11 rez. perd.), Chrisas Duarte 27 (6/9 trit.), Justinas Holiday 11, Mylesas Turneris 9 (7 atk. kam., 4 blok.).

„Hornets“: LaMelo Ballas 31 (7/9 trit., 9 atk. kam., 7 rez. perd.), Gordonas Haywardas 27, Kelly Oubre su Ishmaeliu Smithu po 14, Milesas Bridgesas 13 (8 atk. Kam., 3 per. kam.), Cody Martinas 10, Masonas Plumlee 8.