Šaro „Barcelona“ ir toliau dominuoja: nušlavė „Zenit“

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“, kuriai atstovauja ir Rokas Jokubaitis namuose be gailesčio 84:58 (20:19, 24:8, 22:14, 18:17) sutriuškino kitą lietuvišką ekipą – Sankt Peterburgo „Zenit“ su Mindaugu Kuzminsku ir Artūru Gudaičiu.

„Barcelona“ ir „Zenit“ dvikovoje lietuviai atrodė blankiai.<br> Barca Basket twitter nuotr.
Mindaugas Kuzminskas.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Oct 22, 2021, 9:53 PM, atnaujinta Oct 22, 2021, 11:55 PM

Abi ekipos praėjusį sezoną susitiko Eurolygos ketvirtfinalyje. Tuomet serijoje iki 3 pergalių rezultatu 3:2 pranašesni buvo Š.Jasikevičiaus auklėtiniai.

Rokas Jokubaitis per 24 minutes surinko 6 taškus, 5 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 6 naudingumo balus.

Artūras Gudaitis rungtyniavo 17 minučių pelnė 6 taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvius perdavimus ir surinko 7 naudingumo balus.

Mindaugas Kuzminskas aikštėje praleido vos 1 minutę ir per ją niekuo nepasižymėjo.

Sėkmingiau rungtynes pradėję „Zenit“ krepšininkai nesugebėjo iškart susikurti pranašumo, o visą laiką varžovus besivijusi „Barcelona“ kėlinį sugebėjo laimėti 20:19.

Kai atrodė, kad krepšinio fanų laukia įtemptos rungtynės, šeimininkai tarė savo žodį. Š.Jasikevičiaus auklėtiniai spurtavo 14:0, o kėlinį laimėjo 24:8.

Trečiajame kėlinyje „Barcelona“ tęsė savo dominavimą ir kėlinį laimėję aštuoniais taškais prieš lemiamą ketvirtį jau turėjo 25 taškų persvarą – 66:41.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumų sutvarkymas ir lyderius ilsinęs Š.Jasikevičius šventė pergalę 84:58.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius – 20, Brandonas Daviesas ir Sertanas Šanli – 11.

„Zenit“: Mateuszas Ponitka, Jordanas Loydas, Dmitrijus Kulaginas ir Billy Baronas – 8.

„Barcelona“ laimėjo visas keturias iki šiol žaistas rungtynes, „Zenit“ ekipa yra iškovojusi tris pergales.