Lietuviškoji „Baskonia“ namuose susitvarkė su D. Motiejūno „Monaco“

Vitorijos „Baskonia“ su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu namuose 78:66 (21:20, 17:15, 22:11, 18:20) susitvarkė Eurolygos debiutantais – „Monaco“ krepšininkais su D. Motiejūnu.

Donatas Motiejūnas.<br>AS Monaco Basket twitter nuotr.

Oct 22, 2021, 9:20 PM, atnaujinta Oct 22, 2021, 11:30 PM

Rokas Giedraitis per 33 minutes surinko 10 taškų, 5 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 3 klaidas ir 11 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis rungtyniavo 25 minutes per pasižymėjo 2 taškais, 11 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyviais perdavimais ir 10 naudingumo balų.

Donatas Motiejūnas per 20 minučių pelnė 10 taškų, atkovojo 2 kamuolius ir rungtynes baigė su 8 naudingumo balais.

Pirmuosius du kėlinius ekipos kovojo taškas į tašką ir po pirmosios rungtynės pusės šeimininkai pirmavo vos trimis taškais – 38:35.

Trečiajame kėlinyje baskai sustabdė „Monaco“ puolimą ir rezultatui esant 40:40 sugebėjo spurtuoti 13:0, о prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 60:46.

Visgi „Monaco“ krepšininkai rankų nenuleido ir likus žaisti keturias minutes komandas skyrė vos 6 taškai, tačiau „Baskonia“ sėkmingai uždarė rungtynes (78:66).

„Baskonia“: Simone’as Fontecchio – 20, Landry Nnoko – 14, Jaysonas Grangeris ir Stevenas Enochas po 12, Rokas Giedraitis – 10.

„Monaco“: Mike’as Jamesas – 18, Danilo Andjušičius – 15, Jerry Boutsiele’as – 11, Donatas Motiejūnas – 10.

„Baskonia“ Eurolygos sezoną pradėjo dviem triuškinamais pralaimėjimais, tačiau praėjusią savaitę nugalėję „Panathinaikos“ ir ALBA klubus baskai išlygino pergalių ir pralaimėjimų santykį.

Tuo tarpu „Monaco“ ekipa po dviejų pergalių patyrė du pralaimėjimus prieš kitas Ispanijos ekipas – Madrido „Real“ ir „Barcelona“.