D. Sabonis buvo aktyvus, tačiau „Pacers“ neįkando čempioniško riešuto

Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ (1/3) ekipa neperžengė lygos čempionų barjero.

D.Sabonis.<br>AP/Scanpix nuotr.

Oct 26, 2021, 7:01 AM, atnaujinta Oct 26, 2021, 7:09 AM

Naktį iš pirmadienio į antradienį vykusiose NBA rungtynėse namuose rungtyniavęs Indianos klubas 109:119 (30:34, 27:32, 29:35, 23:18) turėjo pripažinti „Milwaukee Bucks“ (3/1) krepšininkų pranašumą.

„Pacers“ gretose ir vėl spindėjo D.Sabonis, tačiau 25-erių lietuvio indelio pergalei neužteko.

211 cm ūgio puolėjas ant parketo praleido 37 minutes, o per jas įmetė 21 tašką (8/11 dvit., 0/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynių kontrolę į savo rankas svečiai perėmė antrajame kėlinyje, nuo jo „Bucks“ priešininkams nebeleido pirmauti nė karto bei praktiškai visą laiką buvo atitrūkusi dviženkle persvara.

Tuo tarpu nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Giannis Antetokounmpo.

26-erių graikas per 36 minutes įmetė 30 taškų (10/16 dvit., 0/2 dvit.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 25, Domantas Sabonis 21, Chrisas Duarte 18, Justinas Holiday 12.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 30, Khrisas Middletonas 27, Graysonas Allenas 19.