NBA naktis: taškų lenktynės Šarlotėje ir įspūdingas A. Karnišovo „Bulls“ startas Čikagos ekipa taip sėkmingai sezoną pradėjo tik M. Jordano laikais

Naktį iš pirmadienio į antradienį NBA buvo sužaistos net devynerios rungtynės, o jose netrūko intriguojančių rezultatų.

„Bulls“ iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Oct 26, 2021, 8:08 AM, atnaujinta Oct 26, 2021, 8:40 AM

Sunkią pergalę išvykoje šventė „Boston Celtics“ (2/2) ekipa, kuri po pratęsimo pareikalavusios kovos 140:129 (33:33, 35:33, 26:31, 28:25, 18:7) pranoko vietos „Charlotte Hornets“ (3/1) krepšininkus.

Nugalėtojus į priekį vedė nesulaikomai žaidęs Jasonas Tatumas. Amerikietis per 41 ant parketo praleistą minutę įmetė 41 tašką (8/16 dvit., 6/12 trit.).

„Celtics“ lyderis taip pat atkovojo 7 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Apmaudų pralaimėjimą patyrusios „Hornets“ gretose pirmuoju smuiku grojo Milesas Bridgesas, kuris pasižymėjo 25 taškais (9/12 dvit.) bei 10 atkovotų kamuolių.

Savo sėkmingą pasirodymą už Atlanto tęsia ir Artūro Karnišovo vadovaujama „Chicago Bulls“ (4/0) ekipa.

Šį kartą Čikagos klubas išvykoje 111:108 (24:24, 37:27, 31:29, 19:28) pranoko vietos „Toronto Raptors“ (1/3).

Vis dar be pralaimėjimų naujame NBA sezone žygiuojanti „Bulls“ taip sėkmingai pirmenybėse nebuvo startavusi jau seniai.

Paskutinį kartą keturiomis pergalėmis iš eilės naująjį sezoną Čikagos klubas pradėjo 1996-1997-ųjų metų NBA sezone.

Tąsyk komandą į priekį vedė legendinis šešiskart lygos čempionas Michaelas Jordanas.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė į DeMaras DeRozanas. Pats praeityje „Raptors“ ekipos spalvas gynęs krepšininkas į kartą į savo buvusios komandos krepšį įmetė 26 taškus.