Be pergalių: „Žalgiris“ patyrė šeštąjį pralaimėjimą Eurolygoje

Kauno „Žalgiris“ ir toliau nesugeba iškovoti pirmosios pergalės Eurolygoje. Kauniečiai Tel Avive 62:76 (20:16, 10:23, 16:19, 16:18) neprilygo vietos „Maccabi“ ekipai.

„Žalgiris“ - „Maccabi“.<br> BC Zalgiris Kaunas twitter nuotr.
  „Žalgiris“ - „Maccabi“.<br>  BC Zalgiris Kaunas twitter nuotr.
 „Žalgirio“ krepšininkai.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2021-10-26 20:54, atnaujinta 2021-10-26 23:26

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Tel Avivo klubas. Derricko Williamso ir Ante Zizičiaus vedamas „Maccabi“ per nepilnas penkias minutes išsiveržė į priekį rezultatu 14:2. Į tokią pradžią „Žalgiris“ atsakė ne ką įspūdingiau. Janis Strelniekas pataikė tritaškį, o Artūras Milaknis pelnė vienuolika taškų paeiliui ir išvedė kauniečius į priekį – 16:14. Kauniečiai sugebėjo sėkmingiau užbaigti kėlinį ir jį laimėjo rezultatu 20:16.

Antrąjį kėlinį ir vėl kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkai ir po galingo Ante Žižičiaus dėjimo „Maccabi“ pirmavo rezultatu 30:24. Iki kėlinio galo Izraelio klubas skirtumą sugebėjo dar labiau padidinti ir kėlinuką laimėję 23:10 Tel Avivo klubas į ilgąją pertrauką žengė su 9 taškų pranašumu – 39:30.

Į trečią ketvirtį kauniečiams nepavyko atsinešti papildomos motyvacijos ir griausmingai fanų palaikomi „Maccabi“ krepšininkai ir toliau didino atotrūkį ir kėlinį užbaigė pirmaudami 58:46.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje Tel Avivo krepšininkai sugebėjo susikrauti net 19 taškų persvarą (67:48). Pajautę pergalės skonį „Maccabi“ žaidėjai kiek labiau atsipalaidavo, bet kauniečiams sugrįžti į rungtynes buvo jau per sudėtingą ir šeimininkai šventė pergalę 76:62.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 17 (5/9 trit.), Joshas Nebo 10 (9 atk. kam.), Nielsas Giffey 9, Janis Strelniekas 7.

„Maccabi“: Derrickas Williamsas 17 (7 atk. kam.), Jamesas Nunnally 15, Ante Zizičius 14 (9 atk. kam.), Keenanas Evansas 13.

Rungtynių statistika:

Tel Avivo „Maccabi“ – Kauno „Žalgiris“

Dvitaškiai: 26/50 (52 proc.) – 16/36 ( 44,4 proc.)

Tritaškiai: 4/19 (21,1 proc.) – 7/26 (26,9 proc.)

Baudų metimai: 12/14 (85,7 proc.) – 9/9 (100 proc.)

Atkovoti kamuoliai (puolime): 36 (11) – 28 (7)

Rezultatyvūs perdavimai: 19 – 14

Klaidos: 8 – 14

Perimti kamuoliai: 8 – 6

Blokai: 2 – 2

Pražangos: 12 – 21

Naudingumas: 99 – 48

Žalgiriečiai Eurolygos sezoną pradėjo penkiais pralaimėjimas iš tiek pat galimų. Praėjusį turą 15 taškų pranašumą turėjęs „Žalgiris“ namuose 73:75 nusileido Miuncheno „Bayern“ klubui.

Tel Avivo „Maccabi“ prieš rungtynes buvo iškovoję tris pergales, o į rungtynes žengė po dviejų pergalių iš eilės.