Be L. Jameso žaidę „Lakers“ rado kelią į pergalę prieš „Spurs“: žibėjo du lyderiai

NBA čempionate naktį iš antradienio į trečiadienį antrąją iš eilės pergalę iškovojo be LeBrono Jameso kovoję „Los Angeles Lakers“ krepšininkai, svečiuose po pratęsimo 125:121 (27:29, 34:33, 24:35, 29:17, 11:7) palaužę „San Antonio Spurs“ (1/3) ekipą.

A.Davisas pelnė 35 taškus.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Oct 27, 2021, 8:50 AM, atnaujinta Oct 27, 2021, 8:54 AM

L.Jamesas pasitempė čiurną praėjusios rungtynėse, bet tikisi į aikštę grįžti artimiausiu metu.

Be jo „Lakers“ pergalę nukalė pusę komandos taškų (68) drauge surinkę Anthony Davisas ir Russellas Westbrookas.

Pratęsime likus žaisti paskutinę minutę rezultatas buvo lygus 121:121, bet tada po dvitaškį pataikę A.Davisas ir R.Westbrookas užitikrino pergalę.

Tai buvo antroji „Lakers“ pergalė iš eilės po 8 nesėkmių serijos (įskaitant 6 pralaimėjimus ikisezoninėse rungtynėse).

A.Davisas per 42 min. pelnė 35 taškus ir atkovojo 17 kamuolių, o R.Westbrookas per 40 min. surinko 33 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Spurs“ lyderis buvo Dejounte Murray, kuris pelnė 21 tašką, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 15 rezultatyvių perdavimų. Tačiau ketvirtojo kėlinio pabaigoje jis nepataikė tritaškio, galėjusio lemti pergalę.

„Spurs“: Jakobas Poeltlis 27 (13/17 dvitaškių, 14 atk. kam.), Dejounte Murray (7/20 dvitaškių, 12 atk. kam., 15 rez. perd.) ir Lonnie Walkeris po 21, Devinas Vassellas 19.

„Lakers“: Anthony Davisas 35 (15/27 dvitaškių, 5/6 baudų, 17 atk. kam.), Russellas Westbrookas 33 (14/23 dvitaškių, 10 atk. kam., 8 rez. perd.), Malikas Monkas 17, Austinas Reavesas 10.