Be Vasilije Micičiaus į Graikiją atvykusi „Anadolu Efes“ su sunkumais susidūrė nuo pat pirmųjų rungtynių minučių.
„Panathinaikos“ Eurolygos čempionus pasiuntė į nokdauną – po pirmųjų dviejų kėlinių aikštės šeimininkai buvo priekyje 52:35.
Reikalai Eurolygos čempionams nesiklostė gerai ir po ilgosios pertraukos – į save nepanaši „Anadolu Efes“ ne tik nepriartėjo prie varžovų, bet kasėsi dar gilesnę duobę.
Po trijų kėlinių Stambulo ekipos deficitas siekė net 23 taškus – 55:78, o ketvirčio metu Turkijos ir Eurolygos čempionai liko be trenerio – E.Atamanas buvo pašalintas iš rungtynių.
Be trenerio likusi „Anadolu Efes“ ketvirtajame ketvirtyje stebuklų nesukūrė – „Panathinaikos“ išsaugojo savo pranašumą ir šventė užtikrintą pergalę.
Lrytas.lt primena, kad Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa penktadienį savo aikštėje priims iki šiol dar nė karto pergalės šios sezono Eurolygoje nešventusį Kauno „Žalgirį“.
Susiję straipsniai
„Panathinaikos“: Darylas Maconas 34, Nemanja Nedovičius 17, Howardas Sant-Roosas 13, Georgios Papagiannis 12.
„Anadolu Efes“: Rodrigue'as Beaubois 16, Elijah Bryantas 15, Chrisas Singletonas 11, Shane'as Larkinas 9.






















