26 taškų pranašumą turėję „Lakers“ krepšininkai neprilygo lygos autsaideriams Visi rezultatai

NBA lygoje ir toliau buksuoja vieni favoritų – „Los Angeles Lakers“ (2/3) krepšininkai. Los Andželo žvaigždynas išvykoje 115:123 (41:19, 31:37, 23:41, 20:26) neprilygo „Oklahoma Thunder City“ (1/4) ekipai.

„Lakers“ krepšininkai neprilygo lygos autsaideriams.<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Oct 28, 2021, 8:08 AM

„Lakers“ puikiai pradėjo rungtynes ir sužaidus 19 minučių turėjo 26 taškų persvarą – 70:44. Tačiau nuo to momento situacija pradėjo keistis kardinaliai. Antrąjį kėlinuką „Thunder“ užbaigė 12:2 spurtu ir komandas prieš ilgąją pertrauką skyrė jau „tik“ 16 taškų.

Trečiąjį kėlinį šeimininkai visą kėlinį vijosi varžovus, o po paskutinę sekundę pelnyto Shai Gilgeous-Alexanderio tritaškio „Thunder“ išsiveržė į priekį 97:95.

Lemiamą ketvirtį „Thunder“ pranašumo iš savo rankų nebepaleido. Likus žaisti mažiau nei minutę Malikas Monkas sugebėjo rezultatą sušvelninti skirtumą iki 1 taško – 115:116, tačiau rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė šeimininkai, o likus žaisti dvi sekundes techninę pražangą užsidirbo ir iš rungtynių buvo išvarytas vienas „Lakers“ lyderių Russellas Westbrookas.

„Lakers“: Anthony Davisas 30 (8 atk. kam.), Russelllas Westbrookas 20 (14 atk. kam., 13 rez. per.), Carmelo Anthony ir Avery Bradley po 13, Kentas Bazemore’as 11.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 27 (9 atk. kam., 6 rez. per.), Darius Bazley 20 (6 atk. kam.), Joshas Giddey 18 (10 rez. per.), Luguentzas Dortas 17 (6 atk. kam.), Derrickas Favorsas 15 (6 atk. kam.), Isaiah Roby 13.