Galingo J. Valančiūno pasirodymo nepakako: „Pelicans“ patyrė eilinį pralaimėjimą

„New Orleans Pelicans“ (1/4) klubas su Jonu Valančiūnu ir toliau buksuoja NBA sezono starte. „Pelicans“ po įtemptos dvikovos namuose 99:102 (33:19, 26:34, 18:31, 22:18) nusileido „Atlanta Hawks“ (3/1) komandai.

Galingo J. Valančiūno pasirodymo nepakako.<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Oct 28, 2021, 6:51 AM, atnaujinta Oct 28, 2021, 6:57 AM

Likus žaisti kiek daugiau nei keturias minutes „Pelicans“ pirmavo rezultatu 94:91, tačiau Bogdano Bogdanovičiaus tritaškis rezultatą išlygino, o po kiek daugiau nei minutės laiko jaunoji NBA žvaigždė – Trae Youngas tiksliu dvitaškiu išvedė svečius į priekį, o sekančioje atakoje po dar vieno dvitaškio komandai suteikė keturių taškų persvarą.

Jau sekančioje atakoje J.Valančiūnas sėkmingai įkrovė kamuolį iš viršaus, o vėliau Herbertas Jonesas rezultatą išlygino. Tačiau likus žaisti minutę laiko tikslesni buvo „Hawks“ krepšininkai. Iš pradžių du taškus pelnė Johnas Collinsas, o rungtynių pabaigoje sėkmingai jas tiksliais baudos metimais uždarė T.Youngas.

J.Valančiūnas per 35 minutes pelnė 16 taškų, atkovojo 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimo, 1 metimą blokavo ir perėmė 1 kamuolį bei rungtynes baigė su geriausiu +/- rodikliu (+13).

Naujojo Orleano ekipai dėl traumos vis dar nepadeda komandos lyderis Zionas Williamsonas.

„Pelicans“: Devonte’as Grahamas 21 (5 atk. kam., 6 rez. per.), Brandonas Ingramas 20 (atk. kam.), Jonas Valančiūnas 16 (15 atk. kam.), Herbertas Jonesas, Trey Murphy ir Jaxsonas Hayesas po 8.

„Hawks“: Trae Youngas 31 (5 atk. kam., 7 rez. per.), Johnas Collinsas 16 (12 atk. kam.), De’Andre Hunteris 13, Bogdanas Bogdanovičius 12, Danilo Gallinari 9 (7 atk. kam.).