Pasyviai rungtyniavęs D. Sabonis kartu su „Pacers“ patyrė ketvirtą pralaimėjimą

Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ (1/4 ) patyrė dar vieną pralaimėjimą. Indianos klubas išvykoje 100:118 (24:29, 24:28, 23:30, 29:31) neprilygo „Toronto Raptors“ krepšininkams.

Domantas Sabonis rungtyniavo pasyviai.<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Oct 28, 2021, 7:17 AM

„Toronto Raptors“ nuo rungtynių pradžios kontroliavo situaciją. Kanadiečiai iš lėto didino savo atotrūkį nuo D.Sabonio ekipos ir po dviejų kėlinių turėjo devynių taškų persvarą – 57:48.

Antroji rungtynių pusė svečiams buvo ne ką geresnė. Indianos klubas nesugebėjo prie varžovų priartėti per kovinį atstumą, o kėlinio pabaigoje spurtavę „Raptors“ krepšininkai susikrovė 16 taškų pranašumą – 87:71.

Lemiamas ketvirtis tapo tik formalumas, o turėtą 23 taškų deficitą „Pacers“ sušvelnino tik pačioje rungtynių pabaigoje.

Domantas Sabonis rungtyniavo neįprastai pasyviai. Lietuvis per 33 minutes metė vos keturis metimus iš žaidimo, surinko 9 taškus, 8 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 2 perimtus kamuolius, 1 blokuotą metimą ir 4 klaidas.

Toronto ekipoje puikus buvo Fredas VanVleetas. Gynėjas per 36 minutes pelnė 26 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. „Raptors“: Fredas VanVleetas 26 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), OG Anunoby 25 (5 per. kam.), Scottie Barnesas 18 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Gary Trentas 12 (5 per. kam.), Preciousas Achiuwa (6 atk. kam.), Dalano Bantonas po 10.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 18 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Chrisas Duarte 14, Jeremy Lambas 12, Mylesas Turneris 10 (7 atk. kam., 3 blok.), Domantas Sabonis 9 (8 atk. kam.), T.J. McConnellis, Bradley Wanamakeris, Torrey Craigas po 8.