Lemiamo tritaškio nepataikęs D. Sabonis su „Pacers“ klubu patyrė dar vieną pralaimėjimą

„Indiana Pacers“ (1/6) ekipa, kurioje rungtyniauja ir Domantas Sabonis NBA lygoje patyrė eilinį pralaimėjimą. Lietuvio klubas namuose 94:97 (25:22, 22:24, 19:21, 28:30) nusileido „Toronto Raptors“ (4/3) krepšininkams.

Domantas Sabonis.<br> AFP/Scanpix nuotr.

2021-10-31 08:15

Permainingose rungtynėse komandos nuolatos keitėsi pirmaujančios ekipos vaidmeniu. Tačiau į ketvirtą kėlinį su 1 taško pranašumu įžengę svečiai savo persvaros nebepaleido ir likus žaisti porai minučių buvo sugebėję įgyti 8 taškų pranašumą.

Visgi „Pacers“ rungtynių nepaleido ir likus žaisti 9 sekundes D.Sabonio tritaškis „Raptors“ pranašumą sumažino iki minimalaus – 94:95. Sekančioje atakoje „Pacers“ prie baudų linijos pasiuntė Scottie Barnesą, tačiau amerikiečio ranka nedrebėjo ir abu baudos metimai tikslą pasiekė.

Lemiamoje atakoje atsakomybė krito ant D.Sabonio pečių. Neseniai tritaškį pataikęs lietuvis turėjo pakartoti savo sėkmę, tačiau jo bandymas įmesti kamuolį nuo lentos buvo nesėkmingas.

D.Sabonis buvo daugiausiai ant parketo praleidęs krepšininkas rungtynėse. Per 39 minutes lietuvis surinko 22 taškus, 14 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvius perdavimus, 3 perimtus kamuolius ir 2 kartus suklydo.

„Pacers“: Domantas Sabonis 22 (14 atk. kam., 3 per. kam.), Justinas Holiday 16, Carisas LeVertas 15, Chrisas Duarte’as 12 (6 atk. kam., 6 rez. per., 5 kld.), Jeremy Lambas 11, Mylesas Turneris 10 (11 atk. kam., 5 blk.).

„Raptors“: Scottie’is Barnesas 21 (12 atk. kam.), Fredas VanVleetas (6 atk. kam.) ir Svi Mykhiliukas po 16, OG Anunoby 15 (5 atk. kam., 5 rez. per.).

„Nauja diena“: Lietuvos narystės NATO metinės – ar iššūkių daugiau?