Kauno „Žalgiris“ sutriuškino be pergalių liekanti „Labas GAS“

Kauno „Žalgiris“ (8/0) Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) namuose 103:77 (32:16, 29:24, 20:23, 22:14) nepasigailėjo Prienų „Labas GAS“ (0/7).

Kauno „Žalgiris“ sutriuškino be pergalių liekanti „Labas GAS“.<br> LKL/BNS nuotr.
 Kauno „Žalgiris“ sutriuškino be pergalių liekanti „Labas GAS“.<br>Zalgiris.lt nuotr.

Oct 31, 2021, 5:05 PM, atnaujinta Oct 31, 2021, 7:15 PM

Favoritai sąlygas diktuoti pradėjo nuo pirmųjų minučių – spurtas 15:2 jau pirmojo kėlinio viduryje leido įgyti dviženklį pranašumą 20:7. Antrojo kėlinio pradžioje skirtumas tarp komandų jau buvo triuškinantis – 41:21.

Netrukus „Žalgiris“ talžė varžovus 58:30, ir nors įpusėjus susitikimui „Labas GAS“ krepšininkai kuriam laikui buvo varžovus pristabdę, ketvirtajame kėlinyje kauniečiai vėl padidino pranašumą bei užfiksavo savo šio sezono rezultatyvumo rekordą.

Į pergalę Kauno ekipą vedė be klaidų atakavęs Lukas Lekavičius, kuris per 22 minutes pelnė 19 taškų (2/2 dvit., 5/5 trit.), perėmė 3 kamuolius ir surinko 25 naudingumo balus. Tyleris Cavanaugh per 20 minučių prie pergalės pridėjo 15 taškų.

Pralaimėtojams Juwanas Durhamas per 22 minutes surinko 16 taškų.

J. Zdovco kariauna vertėsi be traumuotų Emmanuelio Mudiay ir Joffrey Lauvergne'o, o dėl šeimos pagausėjimo nerungtyniavo ir Janis Strelniekas.

„Žalgiris“: Lukas Lekavičius 19, Tyleris Cavanaugh 15, Edgaras Ulanovas 12 (6 atk. kam., 5 rez. per.), Nielsas Giffey (5 atk. kam.) ir Paulius Jankūnas po 10, Artūras Milaknis 9.

„Labas GAS“: Juwanas Josiah Durhamas 16 (6 atk. kam.), Erikas Venskus ir Isiah Umipig po 9.

„Žalgiris“ į dvikovą atėjo po dviejų pralaimėjimų Eurolygoje. Antradienį kauniečiai 62:76 nusileido Tel Avivo „Maccabi“ ekipai, o penktadienį 60:94 neprilygo Eurolygos čempionams – Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkams.

Prieniškiai nepaisant to, kad LKL’e dar nė karto nesugebėjo laimėti Karaliaus Mindaugo taurėje jau turi 3 pergales.