R. Jokubaitis Ispanijoje sužaidė efektyvias rungtynes, o „Barcelona“ išlieka be pralaimėjimų

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (8/0) ir toliau Ispanijoje žygiuoja be pralaimėjimų. Katalonai namuose 79:69 (21:19, 13:15, 23:16, 22:19) nugalėjo „Fuenlabrada“ (2/6) krepšininkus.

Rokas Jokubaitis sužaidė solidžias rungtynes.<br> Barca Basket twitter nuotr.

Oct 31, 2021, 3:18 PM

Š.Jasikevičiaus krepšininkai pirmoje rungtynių strigo puolime ir po 2 kėlinių rezultatas buvo lygus – 34:34.

Iniciatyvą į savo rankas Ispanijos čempionai perėmė įpusėjant trečiam kėliniui. Šeimininkams atsiliekant 42:44 tritaškių dėka katalonai surengė spurtą 11:2 ir įgijo kiek solidesnę – 7 taškų persvarą.

Ketvirtajame kėlinyje „Barca“ gynyboje užgniaužė varžovus ir pasiekė 19 taškų persvarą – 71:52. Pačioje rungtynių pabaigoje Š.Jasikevičiaus auklėtiniai kiek labiau atsipalaidavo ir leido varžovams skirtumą sumažinti iki 10 taškų.

Rokas Jokubaitis per 19 minučių surinko 11 taškų, 4 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 14 naudingumo balų.

„Barcelona“ išlieka vienintelė nepralaimėjusia ekipa Ispanijos „ACB“ pirmenybėse ir su 8 pergalėmis žengia pirmoje vietoje. „Fuenlabrada“ po 8 rungtynių turi 2 pergales ir rikiuojasi 16 vietoje.