„Neptūno“ krachas tęsiasi: namuose pralaimėta „Šiauliams“

Klaipėdos „Neptūnas“ (1/5) Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) ir toliau atrodo tragiškai. Klaipėdiečiai namuose 86:94 (22:22, 23:26, 16:26, 25:20) nusileido „Šiaulių „Šiauliai-7bet“ (4/3) ekipai.

„Neptūno“ krachas tęsiasi: namuose pralaimėta „Šiauliams“.<br> LKL/BNS nuotr.
„Neptūno“ krachas tęsiasi: namuose pralaimėta „Šiauliams“.<br>G.Šiupario nuotr.

Oct 31, 2021, 5:06 PM, atnaujinta Oct 31, 2021, 7:32 PM

Nuo pirmųjų rungtynių minučių abiejų komandų krepšininkai demonstravo uraganinį puolimą. Kovodami taškas į tašką didžiąją dalį pirmajame runtynių kėlinyje pirmavo klaipėdiečiai, vis dėlto naudingiau paskutines minutes sužaidę svečiai prisivijo ir rezultatą išlygino – 22:22.

Antrajame rungtynių ketvirtyje nei vienai, nei kitai komandai labiau apčiuopiamos persvaros įgyti nepavyko. Dar rezultatyviau nei pirmajame rungtynių kėlinyje žaidusios ekipos keitėsi taikliais metimas ir tik pačioje ketvirčio pabaigoje į priekį įsiveržti pavyko svečiams iš Šiaulių. Po pirmosios rungtynių dalies Antano Sireikos auklėtiniai į rūbinę išėjo turėdami 3 taškų pranašumą – 48:45.

Po ilgosios pertraukos labiau susikaupę buvo „Šiaulių-7bet“ krepšininkai. Per mažiau nei pusę trečiojo kėlinio svečiai įgijo dviženklį pranašumą (57:47), kurį iki kėlinio pabaigos padidino dar keliais taškais – 74:61.

Lemiamas rungtynių ketvirtis prasidėjo „Neptūno“ spurtu (5:0), kurį šiauliečiai nutraukė po A.Sireikos paprašytos minutės pertraukėlės. Iki paskutinių minučių atsilikimą sumažinti bandę klaipėdiečiai negalėjo pasipriešinti po krepšiais siautėjusiam G.Staniuliui (16 atk. kamuolių), kuris įtvirtino šiauliečių pergalę – 94:86.

„Neptūnas“: Edgaras Želionis (7 atk. kam.) ir Deividas Gailius (6 atk. kam.) po 17, Benas Griciūnas 14 (8 atk. kam.), Julius Jucikas 10 (6 atk. kam.), Žygimantas Janavičius 9 (9 rez. per.).

„Šiauliai“: Martynas Varnas 19, Giedrius Staniulis (16 atk. kam.) ir Jonathanas Elmore'as (5 atk. kam., 8 rez. per.) po 16, Isaiah Armwoodas 12 (8 atk. kam.).

Klaipėdos „Neptūnas“ po 6 sužaistų rungtynių turi vos 1 pergalę, o pralaimėjimus patyria vidutiniškai net 16,4 taško skirtumu.