A. Karnišovo komandos svajonių startas: Bostone įspūdingai finišavę „Bulls“ įsitaisė NBA viršūnėje

NBA čempionate po naktį iš pirmadienio į antradienį sužaistų rungtynių absoliučia lydere tapo „Chicago Bulls“ (6/1) komanda, kuriai vadovauja Artūras Karnišovas. Čikagos klubas užkopė į viršūnę po pergalės svečiuose 128:114 (34:35, 25:32, 30:36, 39:11) prieš „Boston Celtics“ (2/5) krepšininkus.

D.DeRozanas pelnė 37 taškus.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Nov 2, 2021, 9:47 AM, atnaujinta Nov 2, 2021, 9:50 AM

Čikagos komanda iškovojo 6-ąją pergalę per 7 rungtynes, po 5 sykius iš 6 galimų yra laimėję „Miami Heat“, „Utah Jazz“ ir „Golden State Warriors“.

„Bulls“ lyderis DeMaras DeRozanas per rungtynes Bostone per 33 min. pelnė 37 taškus.

Čikagos klubas triumfavo po įspūdingo ketvirtojo kėlinio, kurį laimėjo net 39:11.

Po trijų kėlinių „Bulls“ atsiliko 89:103, o didžiausias atsilikimas buvo 19 taškų (77:96).

„Celtics“: Jaylenas Brownas 28 (5/10 dvitaškių, 5/8 tritaškių, 7 atk. kam.), Jaysonas Tatumas ir Alas Horfordas (10 atk. kam.) po 20, Marcus Smartas 16.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 37 (12/16 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 7 atk. kam.), Zachas LaVine'as 26 (8/12 dvitaškių, 1/8 tritaškių, 7 rez. perd.), Ayo Dosunmu 14, Lonzo Ballas 12.