„Rockets“ bandė įkąsti „Lakers“, tačiau L. Jameso kariauna ir vėl išsisuko

Dramatišką pergalę NBA čempionate antradienį iškovojo „Los Angeles Lakers“ (5/3) klubas, šiaip ne taip palaužęs vieną iš turnyro autsaiderių Hjustoną. Namuose kovojęs Los Andželas 119:117 (32:35, 32:35, 23:19, 32:28) ant menčių paskutiniuoju metimu paguldė „Rockets“ (1/6) krepšininkus. Tai buvo jau trečioji iš eilės „Lakers“ sėkmė.

LeBronas Jamesas.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

2021-11-03 07:56

JeBrono Jameso vedama ekipa niekaip negalėjo prisitaikyti prie svečių greitų atakų, tačiau galiausiai ketvirtame kėlinyje pabėgo ir paskutinę minutę pirmavo 118:111.

Tačiau svečiai neatlyžo ir po dviejų tritaškių, kuriuos pelnė Jalenas Greenas atsiliko tik 117:118.

Malikas Monkas pataikė vieną baudą iš dviejų, bet „Rockets“ per 6,6 sekundės rezultatyvios atakos nesurezgė. Lemiama ataka buvo patikėta Kevinui Porteriui, tačiau jo mestas tritaškis tikslo nepasiekė.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo LeBronas Jamesas, kuris per 36 minutes pelnė 30 taškų (11/17 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Tai buvo antrasis iš eilės šių dviejų komandų susitikimas, o prieš porą dienų „Lakers“ varžovus palaužė šiek tiek lengviau – 95:85.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 30, Anthony Davisas (9 atk. kam.) ir Russellas Westbrookas (0/4 trit. 9 atk. kam., 7 rez. per.) po 27, Carmelo Anthony 15.

„Rockets“: Christianas Woodas 26 (16 atk. kam.), Jalenas Greenas 24 (5/10 trit.), Jae’Seanas Tate’as 20, Kenyonas Martinas 14, Kevinas Porteris 11.