Jonas Valančiūnas bando tempti „Pelicans“, tačiau klubo agonija tęsiasi

Tyrese'as Haliburtonas ketvirtojo kėlinio pradžioje pelnė septynis savo taškus iš 20-ties, o „Sacramento Kings“ trečiadienio vakarą 112:99 (27:26, 29:26, 36:35, 20:12) įveikė vos kojas bepavelkančią „New Orleans Pelicans“.

Jonas Valančiūnas<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Nov 4, 2021, 7:43 AM

„Pelicans“ ekipoje žaidžiantis Jonas Valančiūnas ir vėl buvo naudingas komandai, tačiau į pergalę kelio jis nenutiesė: per 29 minutes pelnė 14 taškų (3/10 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud. met.) bei atkovojo 11 kamuolių.

Uteniškis dvigubą dviženklį susirinko jau septintame mače iš eilės. Sutartį dar dvejiems metams turintis lietuvis šiame sezone pelno vidutiniškai po 19,2 taško ir susirenka po krepšiais po 14,1 atkovoto kamuolio.

Nugalėtojams Harrisonas Barnesas pridėjo 23 taškus ir 8 atkovotus kamuolius bei padėjo „Kings“ sustabdyti dviejų griūtį – ekipa nusileido du pastaruosius mačus iš eilės. Tuo tarpu „Pelicans“ ir toliau atrodo tragiškai – Jono Valančiūno klubas pralaimėjo septintąjį mačą iš aštuonių.

Sakramento krepšininkai lemiamame ketvirtyje pirmavo pirmavo tik 92:91, tačiau tuo metu pratrūko T.Haliburtonas, kurio dėka „Kings“ spurtavo 14:0.

„Pelicans“ lyderis Zionas Williamsonas nuo atsarginių žaidėjų suolo stebėjo, kaip jo ekipos draugai per atkarpą prametė 10 metimų iš eilės, o ketvirtajame kėlinyje apskritai pelnė vos 12 taškų.

Naujojo Orleano klubas pralaimėjo penktą kartą iš eilės.

Trečiojo kėlinio pradžioje iš aikštės buvo pašalintas nervų nelaikęs „Kings“ centras Richaunas Holmesas.

R.Holmesas po ketvirtosios pražangos užsipuolė teisėjus, o jį tramdyti buvo priversti keli „Kings“ personalo nariai. Išeidamas iš aikštės krepšininkas metė savo galvos raištį į tribūną.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 23 (4/6 trit., 9/10 baud., 8 atk. kam.), Tyrese'as Haliburtonas 20 (5/8 dvit., 7/8 baud., 7 rez. perd., 4 per. kam., 2 blok., 30 naud.), De'Aaronas Foxas 19, Richaunas Holmesas, Davionas Mitchellas, Alexas Lenius po 12.

„Pelicans“: Devonte Grahamas ir Nickeilas Alexanderis-Walkeris po 16, Jonas Valančiūnas (3/10 dvit., 2/3 trit., 11 atk. kam.), Kira Lewisas (4/6 dvit., 2/3 trit.) po 14, Garrettas Temple'as 12.