Užgožtą D. Sabonį pakeitė šėlęs M. Turneris, o „Pacers“ rodo atsigavimo ženklus – įveikė Niujorką

Mylesas Turneris ne tik trečiadienio vakarą pelnė 25 taškus, pasiekęs karjeros rekordą – įsūdęs 7 tritaškius iš 10 ir atkovojęs 13 kamuolių, tačiau tai lėmė ir „Indiana Pacers“ antrąją iš eilės pergalę. Indianapolio krepšininkai (3/6) namie 111:98 (36:22, 23:28, 21:25, 31:23) nugalėjo „New York Knicks“ (5/3).

Domantas Sabonis pelnė vos 10 taškų.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Nov 4, 2021, 7:02 AM, atnaujinta Nov 4, 2021, 7:45 AM

Tuo tarpu Domantui Saboniui tai buvo ne itin sėkmingos rungtynės. Aukštaūgis per 34 minutes pelnė 10 taškų (4/7 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius, tačiau prasižengė 6 kartus.

Vos tašku mažiau lietuvis šį sezoną pelnė tik kartą – rungtynes su „Toronto Raptors“ jo rezultatyvumas siekė tik 9 taškus.

M.Turneris šioje dvikovoje pelnė pirmuosius aštuonis žaidimo taškus ir „Pacers“ nė karto neatsiliko. Indianos komandai 21 tašką pridėjo Carisas LeVertas.

„Mylesas mums buvo nuostabus“, – po pergalės tikino sakė C.LeVertas. – Jis atseikėjo tris blokus, gynė pagrindinius varžovų lyderius. Nežinau, ar be jo laimėtume“.

Niujorko gretose 23 taškus pelnė RJ Barrettas, 18 taškų ir 14 atkovotų kamuolių pridėjo Juliusas Randle'as.

„Knicks“ ketvirtame kėlinyje jau ranka siekė šeimininkus, pasiviję juos 83:85, tačiau „Pacers“ pelnė penkis taškus iš eilė ir apramino intrigą.

„Žinojome, kad būtina varžovui neleisti įmesti 100 taškų. Ir ties ta riba juos išlaikėme“, – tikino C. LeVertas.

Indiana pirmoje mačo dalyje pataikė 45,3 proc. metimų ir išsiveržė į priekį 59:50. „Pacers“ per pirmąjį kėlinį pataikė devynis tritaškius, o „Knicks“ – 4 iš 16.

„Turime padaryti tris dalykus, kad galėtume laimėti, – sakė „Knicks“ treneris Tomas Thibodeau. – Pradžioje privalome sėkmingai gintis, po to atsikovoti kamuolius ir mažinti klaidų skaičių. Šįkart mes padarėme vieną iš trijų dalykų. Gynybos nebuvo, atsikovotų kamuolių nebuvo. Padarėme 10 klaidų, nors varžovas jų padarė tik viena daugiau“.

Indianos komanda daugiausiai pirmavo 15 taškų skirtumu.

„Pacers“ po sunkios sezono pradžios, atrodo, atsitiesia. Viena pergale ir 6 pralaimėjimais sezoną pradėjęs D. Sabonio atstovaujamas klubas jau laimėjo antrąją akistatą iš eilės.

„Pacers“: Mylesas Turneris 25 (7/10 trit., 13 atk. kam., 3 blok.), Carisas LeVertas 21 (7/13 dvit., 1/5 trit.), Malcolmas Brogdonas 17 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Torrey Craigas 12, Chrisas Duarte ir Domantas Sabonis (4/7 dvit., 7 atk. kam., 4 kld.) po 10.

„Knicks“: R.J. Barrettas 23 (6/14 dvit., 2/6 trit., 5/7 baud., 5 atk. kam.), Juliusas Randle’as 18 (6/14 dvit., 6/8 baud., 14 atk. kam.), Evanas Fournier 14, Derrickas Rose’as 13.