„Lakers“ sunkumai: namuose netikėtai liko be pergalės Visi nakties rezultatai

Savo itin banguotą sezoną startą ir toliau tęsia „Los Angeles Lakers“ (5/4) ekipa. Šį kartą Los Andželo klubas savo žiūrovų akivaizdoje patyrė netikėtą pralaimėjimą – 104:107 (25:21, 27:27, 28:24, 24:35) nusileido vos antrąją pergalę šiemet iškovojusiai „Oklahoma City Thunder“ (2/6) komandai.

A.Davisas rungtynių metu susižeidė pirštą.<br>AP/Scanpix nuotr.

Nov 5, 2021, 7:46 AM

Be LeBrono Jameso rungtyniavusi „Lakers“ patyrė dar vieną smūgį – antrajame kėlinyje traumą patyrė vienas iš klubo lyderių Anthony Davisas.

Aukštaūgis kovoje dėl atšokusio kamuolio susižeidė pirštą ir kurį laiką negalėjo padėti savo komandai.

Vis dėlto keik vėliau krepšininkas žengė ant parketo, o kokia rimtumo jo patirta trauma turėtų paaiškėti artimiausiu metu.

Būtent A.Davisas buvo vienas iš pagrindinių „Lakers“ lyderių.

28-erių 208 cm ūgio puolėjas per 38 ant parketo praleistas minutes įmetė 29 taškus, atkovojo 18 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu „Thunder“ gretose rezultatyviausiai sužaidė Shai Gilgeous-Alexanderis, kuris prie pergalės prisidėjo įmesdamas 28 taškus.

„Lakers“: Anthony Davisas 29, Russellas Westbrookas 27, Carmelo Anthony 21, Avery Bradley 9.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 28, Luguentzas Dortas 17, Dariusas Bazley, Ty Jerome'as po 14, Kenrichas Williamsas 13.