M. Kuzminskas buvo svarbiu „Zenit“ žaidėju, kuris skandino Eurolygos čempioną „Anadolu Efes“

Penktadienį Mindaugo Kuzminsko ir Artūro Gudaičio atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipa stojo į dar vieną mūšį. Šįkart Rusijos klubas išvykoje varžėsi su Eurolygos čempionų titulą ginančiu Stambulo „Anadolu Efes“ klubu ir įveikė šeimininkus 90:79 (22:20, 25:13, 26:18, 17:28).

Mindaugas Kuzminskas<br>G.Bitvinsko nuotr.
Artūras Gudaitis<br>G.Bitvinsko nuotr.

2021-11-05 19:14, atnaujinta 2021-11-05 22:17

Abu klubai praėjusiame ture nepaliko šlapios vietos ir varžovų, o šįkart „Zenit“ sumindė Stambulą.

Nors po pirmojo kėlinio nė vienai ekipai nepavyko išsiveržti į priekį, galiausiai svečiai spurtavo 13:2 ir susikrovė dviženklį pranašumą – 43:29.

Dar blogesnė situacija šeimininkams susiklostė po didžiosios pertraukos, kai „Anadolu Efes“ pralaimėjo atkarpą 2:14 ir atsiliko jau 25 taškais – 38:63.

Apsiraminęs „Zenit“ leido Eurolygos čempionams sumažinti atsilikimą ketvirtame kėlinyje iki 11 taškų, tačiau intriga į dvikovą negrįžo.

Artūras Gudaitis per 18 minučių pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškiai), atkovojo 4, perėmė 2 kamuolius, blokavo varžovo metimą, išprovokavo pražangą, 3 kartus suklydo, 3 sykius pažeidė taisykles ir liko su 2 naudingumo balais.

22 minutes žaidęs Mindaugas Kuzminskas įmetė 15 taškų (2/3 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), sugriebė 5, perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, sykį pažeidė taisykles ir surinko 22 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas 14 (5 rez. perd., 10 išprov. praž., 20 naud. bal.), Tiboras Pleissas 13 (5 atk. kam.), Rodrigue‘as Beaubois 11, Adrienas Moermanas (5 atk. kam.) ir Elijah Bryantas (5 atk. kam.) po 10, Filipas Petruševas 9.

„Zenit“: Conneris Frankampas 18 (4/6 tritaškiai), Mindaugas Kuzminskas 15, Jordanas Mickey (5 atk. kam.) ir Billy Baronas (2/8 tritaškiai, 5 rez. perd.) po 10, Andrejus Zubkovas 8.

Tragiškai keturiais pralaimėjimais startavęs turkų klubas pastaruoju metu bandė atsitiesti ir laimėjo dvi kovas. Praėjusiame ture Ergino Atamano kariauna tiesiog sumaitojo Kauno „Žalgirį“ 94:60.

Tuo tarpu „Zenit“ po gan solidaus starto buvo patyręs dvi nesėkmes, o praėjusiame ture taip pat sudaužė savo varžovą – įveikė Vitorijos „Baskonia“ 83:54.

„Nauja diena“: kodėl darbo imigrantai svarbūs Lietuvos ekonomikai?