„Nets“ žvaigždžių spindesys padėjo Bruklino klubui išvargti pergalę išvykoje I. Brazdeikis nepasirodė aikštėje

„Brooklyn Nets“ (6/3) lyderiai Kevinas Durantas ir Jamesas Hardenas buvo pastebimi, o jų atstovaujama ekipa iškovojo nelengva pergalę. Naktį iš pentadienio į šeštadienį „Nets“ svečiuose 96:90 (28:23, 11:16, 39:23, 18:28) įveikė lygos autsaiderę „Detroit Pistons“ (1/8).

K.Durantas.<br>AP/Scanpix nuotr.

Nov 6, 2021, 8:29 AM

Trigubu dviženkliu prie pergalės prisidėjęs J.Hardenas per 36 minutes įmetė 13 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Sėkmingos rungtynės buvo ir kitam „Nets“ lyderiui K.Durantui, kuris per 37 minutes įmetė 29 taškus (10/26 dvit., 2/6 trit.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Pistons“ gretose rezultatyviausias buvo Cade'as Cunninghamas, kuris įmetė 17 taškų.

„Nets“: Kevinas Durantas 29, LaMarcusas Aldridge'as 16, Blake'as Griffinas ir Jamesas Hardenas po 13.

„Pistons“: Cade'as Cunninghamas 17, Kelly Olynykas 14, Cory Josephas ir Saddiqas Bey'us po 12.

Kitų NBA rungtynių rezultatai:

„Orlando Magic“ – „San Antonio Spurs“ 89:102 (I.Brazdeikis nepasirodė aikštėje)

„Washington Wizards“ – „Memphis Grizzlies“ 115:87

„Milwaukee Bucks“ – „New York Knicks“ 98:113

„Toronto Raptors“ – „Cleveland Cavaliers“ 101:102

„Minnesota Timberwolves“ – „Los Angeles Clippers“ 84:104.

„Golden State Warriors“ – „New Orleans Pelicans“ 126:86

Portland Trail Blazers“ – „Indiana Pacers“ 110:106

„Charlotte Hornets“ – „Sacramento Kings“ 110:140 (A.Kulboka nebuvo registruotas).