Kas ketvirtą baudą pataikęs D. Sabonis Portlandą paliko su nuleista galva Tėvą pagerbė pasirodęs su neeiliniais batais

Naktį iš penktadienio į šeštadienį vykusiose NBA rungtynėse dar vieną nesėkme savo kraitį papildė Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ (3/7) ekipa.

Domantas Sabonis pelnė 15 taškų.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Nov 6, 2021, 7:57 AM

Šį kartą Indianos klubas išvykoje 106:110 (19:24, 34:35, 30:23, 23:28) krito prieš Portland „Trail Blazers“ (4/5) ekipą, kurioje praeityje rungtyniavo ir D.Sabonio tėtis Arvydas.

Būtent pabrėždamas tėvo ir Porlando klubo ryšį Domantas į rungtynes atvyko su specialiu dizainu paženklintais batais, juose spindėjo legendinio Lietuvos krepšininko atvaizdai.

Šį kartą 25-erių 211 cm ūgio lietuvis pasižymėjo dvigubu dviženkliu, tačiau strigo su taiklumu.

Aukštaūgis per 36 ant parketo praleistas minutes įmetė 15 taškų (7/8 dvit., 0/4 trit., 1/4 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

D.Sabonis nevengė ir klaidų. Portlande jis prarado net 6 kamuolius ir pasižengė 4 kartus.

Rungtynėms artėjant prie pat pabaigos aikštėje vyko tikras nervų karas.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei komandas skyrė tik vienas taškas (106:107), o „Pacers“ turėjo net kelias galimybes persverti rezultatą.

Vis dėlto svečiai gautomis progomis nepasinaudojo ir aikštę paliko patirdami septintąjį šio sezono pralaimėjimą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai sužaidė 5 tolimus metimus pataikęs ir 27 taškus surinkęs C.J.McCollumas.

„Trail Blazers“: C.J.McCollumas 27, Normanas Powellas 25, Robertas Covingtonas 19, Anfernee Simonsas 16.

„Pacers“: T.J.McConnellis 19, Mylesas Turneris 16, Domantas Sabonis 15, Carisas LeVertas 12.