Vienas karys nelaiminčios „Pelicans“ mūšio lauke: J. Valančiūnas ir vėl buvo nuostabus

Jono Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (1/9) ir toliau susiduria su sunkumais sezono starte. Naktį iš penktadienio į šeštadienį Naujojo Oreleano klubas svečiuose 85:126 (31:38, 19:16, 16:34, 38:19) neprilygo „Golden State Warriors“ (7/1) krepšininkams.

J.Valančiūnas.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Nov 6, 2021, 7:38 AM, atnaujinta Nov 6, 2021, 7:42 AM

Stabilumo garantu tapęs J.Valančiūnas rungtynėse vėl pasižymėjo dvigubu dviženkliu.

29-erių uteniškis per 31 ant parketo praleistą minutę įmetė 20 taškų (7/13 dvit., 1/1 trit., 3/4 baud.), atkovojo 15 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvis buvo rezultatyviausias bei naudingiausias savo komandos žaidėjas.

Vis dėlto taip pat sėkmingai jo atstovaujamos „Pelicans“ ekipos komandos draugai nepasirodė – „Warriors“ po ilgosios pertraukos visiškai perėmė rungtynių kontrolę ir ėmė triuškinti varžovus.

Aikštės šeimininkus į priekį vedė Stephenas Curry, kuris prie pergalės prisidėjo įmesdamas 19 taškų.

Po šios dvikovos Vakarų konferencijos turnyrinėje lentelėje žiba kontrastai – „Warriors“ rikiuojasi pirma, o „Pelicans“ žengia paskutinėje vietoje.

„Warriors“: Jordanas Poole'as 26, Stephenas Curry 19, Garry Paytonas II 17, Andrew Wigginsas 16.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 20, Devonte Grahamas 12, Joshas Hartas 10.