„Bucks“ nusilpo: NBA čempionams šonus atvelėjo ir „Wizards“ krepšininkai

NBA čempionate naktį iš sekmadienio į pirmadienį jau šeštąją nesėkmę patyrė titulą ginanti „Milwaukee Bucks“ (4/6) ekipa, kuri svečiuose 94:101 (24:26, 28:23, 19:33, 23:19) pralaimėjo „Washington Wizards“ (7/3) krepšininkams.

G.Antetokounmpo neišgelbėjo čempionų komandos.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Nov 8, 2021, 8:36 AM, atnaujinta Nov 8, 2021, 10:11 AM

NBA čempionai laimėjo tik vienas iš šešerių pastarųjų rungtynių ir Rytų konferencijoje nukrito į 10-ąją vietą.

Po dviejų kėlinių „Bucks“ pirmavo 52:49, tačiau atsiliko po pertraukos ir neišsigelbėjo.

Čempionų žvaigždė Giannis Antetokounmpo 39 min. pelnė 29 taškus ir atkovojo 18 kamuolių.

„Wizards“ ekipos lyderis buvo 30 taškų pelnęs Bradley Bealas.

„Wizards“: Bradley Bealas 30 (12/19 dvitaškių, 8 rez. perd.), Kyle'as Kuzma (10 atk. kam.) ir Montrezlas Harrellas po 15, Danielis Gaffordas 11.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 29 (12/22 dvitaškių, 5/12 baudų, 18 atk. kam., 5 rez. perd.), Graysonas Allenas 19, Jrue Holiday 14, Bobby Portisas 13 (13 atk. kam.).