Šaras lietuviškų Eurolygos klubų kovoje gailesčio nerodė: „Barcelona“ pervažiavo „Baskonia“ ekipą

Ispanijos klubų Eurolygoje dvikova su stipriu lietuvišku prieskoniu baigėsi triuškinančia Šarūno Jasikevičiaus treniruojamos „Barcelona“ (7/2) kurioje žaidžia ir Rokas Jokubaitis pergale. Katalonai namuose 93:67 (32:15, 23:16, 26:10, 12:26) sutriuškino Vitorijos „Baskonia“ (3/6) su Tadu Sedekerskiu ir Roku Giedraičiu.

Eurolygoje – lietuviškų Ispanijos ekipų dvikova: „Barcelona“ – „Baskonia“.<br> lrytas.lt montažas.

Nov 11, 2021, 9:50 PM, atnaujinta Nov 12, 2021, 12:55 AM

Baskai rungtynes pradėjo kiek sėkmingiau išsiverždami į priekį 6:2, tačiau persvara svečiai pasidžiaugė trumpai. Rezultatui esant lygiam 10:10 Šaro auklėtiniai pelnė 18 taškų be atsako ir pasiuntė Vitorijos klubą į nokdauną.

Antrajame kėlinyje „Baskonia“ neatsigavo ir buvo toliau talžoma šeimininkų. Galutinį tašką „Barcelona“ padėjo trečiajame kėlinyje. Kėlinį laimėję 16 taškų persvarą į lemiamą ketvirtį katalonai žengė pirmaudami 40 taškų skirtumu – 81:41.

Rokas Jokubaitis per 20 minučių pasižymėjo 8 taškais, 5 rezultatyviais perdavimais ir 12 naudingumo balų.

Rokas Giedraitis per 29 minutes surinko 14 taškų, 2 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą ir 12 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis per 25 minutes pelnė 2 taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 2 naudingumo balus.

Fenomenalias rungtynes sužaidė Nikola Mirotičius. Ispanas per 18 minučių surinko 25 taškus, 8 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 37 naudingumo balus.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 25 (8 atk. kam.), Nicolas Laprovittola ir Brandonas Daviesas po 11, Nickas Calathesas 9 (7 rez. per.).

„Baskonia“: Stevenas Enochas 22 (8 atk. kam.), Rokas Giedraitis 14.

„Barcelona“ su 7 pergalėmis po 9 rungtynių užima 2 vietą. Šaro auklėtiniai prieš tai pralaimėjo dvi rungtynes iš eilės.

„Baskonia“ su 3 pergalėmis žengia 16 pozicijoje, o Vitorijos klubas pralaimėjo jau 4 rungtynes iš eilės.