Ignas Brazdeikis pasinaudojo šansu – ne tik pabėgiojo su „Nets“ žvaigždėmis

Iš G lygos po vieno mačo į NBA sugrįžęs Lietuvos pasą turintis Ignas Brazdeikis pasinaudojo jam suteiktomis minutėmis, tačiau jo atstovaujamas „Orlando Magic“ (3/9) ir vėl pralaimėjo. Orlandas namie 90:123 (23:28, 30:37, 22:29, 15:29) neturėjo jokių priešnuodžių prie žvaigždėtą „Brooklyn Nets“ (8/4).

Ignas Brazdeikis.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Nov 11, 2021, 8:25 AM

„Magic“ jau pirmąjį kėlinį pralaimėjo 23:28, o po dviejų „Nets“ turėjo 12 taškų pranašumą – 65:53. Ketvirtame ketvirtyje skirtumas pašoko iki 33 taškų – 123:90.

Brazdeikis per 4 minutes surinko 5 taškus (1/2 dvit., 1/2 trit.), atkovojo bei prarado po 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

I.Brazdeikis ant parketo praleido 4 minutes ir buvo matomas – surinko 5 taškus (1/2 dvitaškių, 1/2 tritaškių), atsikovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą.

„Nets“ į pergalę vedė Jameso Hardeno, Kevino Duranto ir LaMarcuso Aldridge'o trejets.

J.Hardenas nugalėtojams surinko trigubą dviženklį – per 30 minučių pelnė 17 taškų (5/7 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 4/5 baudų metimų), atkovojo 11, perėmė 2 ir prarado 6 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų bei kartą prasižengė.

Bruklino ekipa per pastaruosius septynis susitikimus suklupo vos kartą, o „Magic“ laimėjo tik vieną iš keturių mačų.

„Nets“: Kevinas Durantas 30, LaMarcusas Aldridge‘as 21, Jamesas Hardenas 17, DeAndre Bembry 11 (3/3 tritaškių).

„Magic“: Terrence‘as Rossas 17, Mo Bamba 14, Cole‘as Anthony (0/5 tritaškių) ir Franzas Wagneris (0/4 tritaškių) po 10.