Įspūdingai po krepšiais karaliavęs Domantas Sabonis liko be nieko – lemiamas „Pacers“ šūvis nepalaužė „Nuggets“

Apmaudžią nesėkmę NBA čempionate trečiadienio vakarą patyrė „Indiana Pacers“ (4/8) ekipa su Domantu Saboniu. Lietuvio klubas išvykoje atkaklioje dvikovoje 98:101 (20:23, 24:21, 21:25, 33:32) nusileido „Denver Nuggets“ (7/4) ekipai.

Domantas Sabonis<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Nov 11, 2021, 7:37 AM, atnaujinta Nov 11, 2021, 8:14 AM

„Nuggets“ savo gretose neturėjo dėl konflikto su Markieffu Morrisu praėjusiame mače vienerioms rungtynėms diskvalifikuoto Nikola Jokičiaus bei susižeidusio Michaelo Porterio, tačiau Indianapolio klubas savo šansu nepasinaudojo.

Viso mačo metu komandos žengė koja kojon, o likus minutei iki mačo pabaigos „Pacers“ atsiliko vos 2 taškais – 94:96.

Po ginčo kamuolio Willas Bartonas, likus grumtis 28 sekundes, išvedė šeimininkus į priekį 98:94.

Per likusias sekundes komandos graibstė taškus, o „Pacers“ turėjo galimybę išplėšti pratęsimą, tačiau Jeremy Lambo tolimas šūvis buvo netikslus.

D.Sabonis per 33 minutes pelnė 20 taškų (8/12 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 1/1 baudos metimo), atkovojo 19 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą bei po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

„Pacers“ užtikrintai laimėjo kovą po krepšiais (48:39), atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (22:19), tačiau vis tiek pralaimėjo.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 25 (5 rez. perd., 3/7 tritaškių), Domantas Sabonis 20 (19 atk. kam.), T.J.McConnellis 16 (9 rez. perd., 8/10 dvitaškių), Mylesas Turnris 13 (8 atk. kam., 6 blokai).

„Nuggets“: Willas Bartonas 30 (6 atk. kam., 6/9 tritaškių), Zeke‘as Nnaji 19 (5 atk. kam.), Nah‘Shonas Hylandas ir Jeffas Greenas po 12, Monte Morrisas 10.