Į Vilnių grįžęs ir patriukšmavęs Virginijus Šeškus: „Rėkiau galbūt be reikalo“

Kai Virginijaus Šeškaus treniruojama LKL naujokė Jonavos „Cbet“ šeštadienio rungtynėse Vilniuje su „Rytu“ po pirmojo kėlinio pirmavo 24:8, net pats treneris buvo nustebęs.

V.Šeškus.<br>LKL nuotr.
 G.Žibėnas.<br>LKL nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

2021-11-13 22:15, atnaujinta 2021-11-13 22:44

Tačiau likusią rungtynių dalį jonaviškiai pralaimėjo beviltiškai – 36:68, o rungtynes – 60:76.

Tai jau nestebino anksčiau sostinės klubą treniravusios stratego, nes Jonavos ekipa dėl traumų žaidė tik septyniese.

„Norėčiau padėkoti vyrams, kad jie sužaidė iš širdies. Matėsi, kad antroje pusėje neturėjome nei proto, nei jėgų.

Kai mūsų atakų organizatorius, žaidžiantis 38 minutes, yra 21-erių Justinas Ramanauskas, galiu tik padėkoti vyrams“, – pripažino V.Šeškus.

Emocingasis treneris dar bandė pašūkauti ir užsidirbo techninę pražangą, bet sustabdyti vilniečių jau nebuvo įmanoma.

„Rėkiau ten gal ir be reikalo. Nesitikėjome, kad taip pavyks kovoti. Galvojau, kad mums bus labai sunku.

Ką akcentavome, tas pavyko. Mūsų metimai pakrito, jiems nekrito.

Gaila, kad Maurice'as Ndouras užkūrė spurtą ir mums įmetė 2 tritaškius. Aišku, paleidome tą trečią kėlinį, bet manau, kad varžovai giliai širdyje mus palaikė“, – teigė treneris.

V.Šeškus kalbėjo apie sūnaus Edvino ir kitų žaidėjų traumas.

„Jam prieš tai koją skaudėjo. Nemanau, kad ta trauma bus labai skausminga. Jeigu jis dar iškristų, būtų labai sunku. Nežinau, kaip bus kitą savaitę. Bandysime gal kokį žaidėją pastatyti su vaistais ant kojų.

Labai sunku, bet jeigu mūsų visi žaidėjai atsigautų, turėtume konkurencingą komandą“, – teigė Jonavos klubo treneris.

Svečių gretose nežaidė Juanas Palaciosas, Emmanuelis Lecomte'as ir Evaldas Šaulys.

Buvęs vilniečių treneris sostinėje sulaukė ir plakato, „Virgi, sveikas sugrįžęs“.

„Ryto“ sirgaliai prieš mus nebuvo labai priešiški. Būdavo, kad ir mums paplodavo. Tikrai malonu“, – kalbėjo V.Šeškus.

Tuo metu vilniečių treneris Giedrius Žibėnas pabrėžė, kad jo auklėtiniai neįvertino varžovų.

„Antrąkart užminame ant to pačio grėblio matydami, kad kažkas iš varžovų pagrindinių žaidėjų nežaidžia. Turime pakankamai patyrusių žaidėjų, kad sureaguotume kitaip – teisingiau. Bet šiandien ir Stambule reaguojame neteisingai. Tai bus pamoka ateičiai“, – teigė „Ryto“ treneris.