A. Karnišovo vadovaujamos „Bulls“ šou Los Andžele: „Lakers“ liko tik kapituliuoti Kiti nakties rezultatai

„Chicago Bulls“ (10/4) ekipa, kuriai vadovauja Artūras Karnišovas, tęsia savo sėkmingą NBA sezono starto žygį. Šį kartą Čikagos klubas dešimtąją sezono pergalę nuskynė Los Andžele.

D.DeRozanas.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Nov 16, 2021, 8:21 AM

Naktį iš pirmadienio į antradienį vykusiose rungtynėse „Bulls“ išvykoje 121:103 (33:25, 24:23, 37:25, 27:30) pranoko vietos „Lakers“ (8/7) krepšininkus.

Nugalėtojų gretose suspindo DeMaro DeRozano žvaidždė. Krepšininkas per 35 ant parketo praleistas minutes pasižymėjo įmesdamas 38 taškus ir atlikdamas 6 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu „Lakers“ šioje dvikovoje vertėsi be LeBrono Jameso.

Su problemomis aikštės šeimininkai susidūrė dar pirmajame kėlinyje – svečiai iš Čikagos dar jame sugebėjo susikrauti dviženklį pranašumą.

Los Andželo klube rezultatyviausias buvo Talenas Hortonas-Tuckeris. Jis įmetė 28 taškus.

Dešimtąją pergalę iškovojusi „Bulls“ NBA Rytų konferencijoje rikiuojasi antra, o „Lakers“ Vakaruose užima septintąją vietą.

„Lakers“: Talenas Hortonas-Tuckeris 28, Russellas Westbrookas 25, Anthony Davisas 20, Carmelo Anthony 9.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 38, Lonzo Ballas 27, Zachas LaVine'as 26, Derrickas Jonesas 13.