Vėl pralaimėjusios „Pelicans“ neišgelbėjo taikliausio NBA tritaškių metiko vardą pateisinęs J. Valančiūnas

Jono Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (2/13) ir toliau rikiuojasi Vakarų konferencijos turnyrinės lentelės apačioje. Šį kartą naktį iš pirmadienio į antradienį vykusiose NBA rungtynėse „Pelikanai“ svečiuose 100:105 (25:25, 33:16, 22:32, 20:32) nusileido vietos „Washington Wizards“ (10/3) krepšininkams.

Jonas Valančiūnas.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Nov 16, 2021, 7:09 AM, atnaujinta Nov 16, 2021, 7:13 AM

Taikliausiai visoje lygoje tritaškius metantis 29-erių uteniškis šiose rungtynėse iš toli atakavo be klaidų.

213 cm vidurio puolėjas aikštėje praleido 37 minutes, o per jas įmetė 16 taškų 16 taškų (5/11 dvit., 1/1 trit., 3/5 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Šiuo metu J.Valančiūnas vidutiniškai per rungtynes pataiko net 59,3 proc. tritaškių.

Vis dėlto dar vieno taiklaus šūvio svečių pergalei neužteko.

Ilgą laiką pirmaujančios komandos gretose buvusi, o vienu metu net 19 taškų pranašumą turėjusi „Pelicans“ ėmė byrėti ketvirtajame kėlinyje.

Jo metu aikštės šeimininkai ne tik pasivijo varžovus, bet ir persvėrė rezultatą bei nebeatidavė iniciatyvos į Naujojo Orleano klubo rankas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Spenceris Dinwiddie, kuris įmetė 27 (4/12 dvit., 4/8 trit., 7/8 baud.) taškus

Šiuo metu „Pelicans“ Vakarų konferencijos turnyrinėje lentelėje užima priešpaskutinę, 14-ąją poziciją.

Tuo tarpu sėkmingai sezoną pradėjusi „Wizards“ Rytų konferencijoje žengia pirma.

„Wizards“: Spenceris Dinwiddie 27, Kentavious Caldwellas-Pope'as 18, Montrezlas Harrellas 15, Aaronas Holiday 12.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 31 Jonas Valančiūnas 16, Devonte Grahamas 14, Joshas Hartas 13.