J. Valančiūnas prametė abu savo tritaškius, o „Pelicans“ Majamyje rijo karčias ašaras

Taikliausias NBA lygos tritaškininkas Jonas Valančiūnas trečiadienį niekaip nepasinaudojo savo ginklu, o autsaideris „New Orleans Pelicans“ klubas (2/14) ir toliau murkdosi nesėkmių liūne. Willie Greeno auklėtiniai išvykoje 98:113 (34:21, 18:26, 18:34, 28:32) neturėjo priešnuodžių prieš „Miami Heat“ (10/5).

Jonas Valančiūnas <br>Reuters/Scanpix nuotr.

Nov 18, 2021, 7:30 AM, atnaujinta Nov 18, 2021, 7:35 AM

Lietuvos krepšinio rinktinės aukštaūgis per per 28 minutes pelnė 13 taškų (5/7 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 3/4 baudų metimų), atkovojo 8 kamuolius, blokavo metimą, 2 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Nepaisant pramestų abiejų tritaškių J.Valančiūnas su 55 procentais ir toliau išlieka pagal tolimus metimus pirmas.

Pelicans“ startavo galingai – 17:6, o dar antrajame kėlinyje turėjo rekordinę persvarą 41:27. Tačiau iki trečiojo kėlinio ta persvara ne tik ištirpo, tačiau jau trečiame kėlinyje „Pelicans“ tapo besivejanti ekipa, pralaimėjusi atkarpą 5:16, o galiausiai ir pralaimėjo.

Ketvirtame kėlinyje Majamio persvara vienu metu siekė ir 18 taškų.

Trigubą dublį atliko Jimmy Butleris – 37 minutės, 31 taškas (9/16 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 10/12 baudų metimų), 10 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų, blokas, 3 klaidos ir pražanga.

„Pelicans“ po šio mačo galėjo pasidžiaugti tik geromis žiniomis dėl po pėdos operacijos atsigaunančio Ziono Williamsono – puolėjui leista treniruotėse dirbti su kontaktu, o lapkričio 24-ąją bus dar kartą įvertintos jo galimybės rungtyniauti.

„Pelicans“: Nickeilas Alxanderis-Walkeris 24 (4/8 tritaškių), Brandonas Ingramas 19 (5 rez. perd., 1/6 tritaškių), Joshas Hartas 18 (7 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 13 (8 atk. kam.), Devonte Grahamas 11 (3/7 tritaškių).

„Heat“: Jimmy Butleris 31 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), Tyleris Herro 19 (5 rez. perd., 3/9 tritaškių), Maxas Strusas 15 (4/6 tritaškių), P.J.Tuckeris ir Gabe‘as Vincentas po 13, Calebas Martinas 12 (6 atk. kam.).