Antrasis nykus D. Sabonio mačas ir trečioji iš eilės „Pacers“ griūtis

Domantas Sabonis dar kartą sužaidė blankias rungtynes, o jo atstovaujama „Indiana Pacers“ (6/11) klubas NBA patyrė nesėkmę. Indianapolio atstovai svečiuose 118:121 (22:27, 26:36, 37:35, 33:23) turėjo pripažinti „Charlotte Hornets“ (10/7) pranašumą.

Domantas Sabonis<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Nov 20, 2021, 8:41 AM, atnaujinta Nov 20, 2021, 8:52 AM

Lietuvis per 22 minutes pelnė ir vėl 8 taškus (3/6 dvit., 0/3 trit., 2/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, vieną perėmė, atliko rezultatyvų perdavimą bei blokavo metimą. Tai buvo antrasis šio sezono neišvaizdus D.Sabonio mačas.

Trečiajame kėlinyje „Pacers“ treneris Rickas Carlisle‘as, užpykęs dėl beviltiško žaidimo, nusprendė pasodinti ant suolo visus starto penketo žaidėjus, tarp jų ir D.Sabonį. Po to lietuvis aikštėje nepasirodė.

Arnoldas Kulboka „Hornets“ ekipai nepadėjo.

Jau antrame kėlinyje „Pacers“ laivas pradėjo skęsti, o rezultatas tapo 57:76. Mačo pabaigoje Indianapolio atstovai, vedami antrojo penketo,  atkuto – jie ketvirtame kėlinyje prisivijo šeiminikus iki 95:102, tačiau „Hornets“ rengė spurtą 14:2.

Vis dėlto paskutinėmis akistatos sekundėmis Indianapolio klubas galėjo išsigelbėti, bet „Pacers“ patyrė trečią nesėkmę iš eilės.

Šeimininkus į priekį vedė arti trigubo dublio buvęs ir sezono rezultatyvumo rekordą pagerinęs LaMelo Ballas, surinkęs 32 taškus, 11 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvius perdavimus.

„Hornets“: LaMelo Ballas 32 (11 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kld.), Gordonas Haywardas 25, Kelly Oubre 16, Milesas Bridgesas 14 (6 atk. kam.), Cody Martinas 12.

„Pacers“: Jeremy Lambas 23 (5 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 16, Torrey Craigas 14 (7 atk. kam.), Bradas Wanamakeris 12, Goga Bitadzė 11.