„Lakers“ pergalė pažymėta masiniu susistumdymu, L. Jameso išvarymu ir nuostabiais pirmųjų NBA šaukimų pasirodymais Kiti rezultatai

„Los Angeles Lakers“ (9/9) laimėjo neeiline drama pažymėtas NBA rungtynes. Los Andželo krepšininkai išvykoje 121:116 (30:26, 31:42, 23:31, 37:17) nugalėjo „Detroit Pistons“ (4/12) krepšinkus.

„Lakers“ pergalė pažymėta masiniu susistumdymu.<br> AFP/Scanpix nuotr.

2021-11-22 09:13, atnaujinta 2021-11-22 10:59

Pirmoje rungtynių pusėje sėkmingiau rungtyniavo šeimininkai. „Pistons“ krepšininkai po dviejų kėlinių pirmavo 68:61. Trečiąjį kėlinį šeimininkai taip pat pradėjo sėkmingiau, tačiau rezultatui esant 77:66 rungtynes kuriam laikui sustojo.

LeBronas Jamesas kovodamas dėl kamuolio iš alkūnės trenkė „Pistons“ aukštaūgiui Isaiah Stewartui į galvą. „Lakers“ lyderis iškart puolė atsiprašinėti varžovo, tačiau I.Stewartui atsiprašymai buvo nereikalingi ir krepšininkas viską panoro išsiaiškinti jėga.

Tokie krepšininko provokavimai sukėlė masinį susistumdymą dėl kurio teisėjai pažėrę ne vieną techninę pražangą.

Praėjus konfliktui teisėjai nusprendė išvaryti iš aikštės L.Jamesą, tačiau to I.Stewartui nepakako. Krepšininkas iš pradžių bandė „karalių“ vaikytis aikštėje, o kiek vėliau pasileido bėgti arenos koridoriais ieškant L.Jameso.

Pasibaigus konfliktui Detroito krepšininkai sugebėjo trečiajame kėlinyje dar padidinti savo pranašumą, tačiau įpykę „Lakers“ krepšininkai ir be savo lyderio pademonstravo savo sugebėjimus bei lemiamą kėlinį laimėję 20 taškų persvara šventė pergalę.

2012 metų pirmasis NBA šaukimas Anthony Davisas surengė nuostabų pasirodymą. Amerikietis per 40 minučių surinko 30 taškų (11/18 dvitaškių), 10 atkovotų ir 4 perimtus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus, 5 blokus ir 2 klaidas.

Puikias, trigubu dublliu pažymėtas rungtynes sužaidė ir šių metų pirmasis naujokų biržos šaukimas. „Pistons“ naujokas Cade’as Cunnighamas per 38 minutes pasižymėjo 13 taškų (5/12 dvitaškių, 1/9 tritaškių), 12 atkovotų ir 2 perimtais kamuoliais, 10 rezultatyvių perdavimų ir 3 klaidomis.

„Pistons“: Jerami Grantas 36, Hamidou Diallo 17 (6 atk. kam.), Frankas Jacksonas 15, Saddiqas Bey‘us 14, Cade‘as Cunninghamas 13 (12 atk. kam., 10 rez. perd.).

„Lakers“: Anthony Davisas 30 (10 atk. kam., 6 rez. perd., 4 per. kam., 5 blk.), Russellas Westbrookas 26 (9 atk. kam., 10 rez. perd.), Carmelo Anthony 18, Dwightas Howardas 13 (5 atk. kam.), LeBronas Jamesas 10 (5 rez. perd.).