A. Davisas nepripažįsta nesėkmės Niujorke: „Esu įsitikinęs, kad turėjome laimėti“

Be diskvalifikuoto LeBrono Jameso likusi „Los Angeles Lakers“ (9/10) ekipa Niujorką paliko nuleistomis galvomis. Naktį iš antradienio į trečiadienį legendinėje „Madison Square Garden“ arenoje vykusioje dvikovoje svečiai iš Los Andželo pripažino vietos „Knicks“ (10/8) pranašumą – 100:106.

A.Davisas.<br>AP/Scanpix nuotr.

Nov 24, 2021, 3:47 PM

Po šių rungtynių vienas iš „Los Angeles Lakers“ lyderių Anthony Davisas neslėpė apmaudo. Pasak jo, lemiamu tapo nesėkmingai susiklostęs ketvirtasis kėlinys.

„Apmaudu. Vis dar esu įsitikinęs, kad šiandien turėjome laimėti.

Nenoriu savo peršalimo simptomų naudoti kaip pasiteisinimo. Jei einų į aikštę – joje aiduodu viską, ką galiu.

Ketvirtajame kėlinyje turėjome gerą galimybę išlyginti rezultatą, tačiau tiesiog prametėme savo metimus. Juos pramečiau aš, savo metimų nepataikė ir Carmelo Anthony – tai buvo jo sugrįžimas į „Madison Square Garden“...

Tos klaidos lėmė esminį skirtumą, kuris atsispindi rezultate.

Žinoma, mums būtų kur kas geriau, jei į šią dvikovą būčiau žengęs sveikas, o L.Jamesas nebūtų jų praleidęs dėl diskvalifikacijos“, – nesėkmės priežastis vardino A.Davisas.

Dvikovoje prieš „Knicks“ 28-erių 208 cm ūgio puolėjas įmetė 20 taškų ir atkovojo 6 kamuolius.

„Los Angeles Lakers“ su devyniomis pergalėmis NBA Vakarų konferencijoje rikiuojasi devinta.