Dviejų legendinių NBA klubų akistata Niujorke: „Lakers“ be diskvalifikuoto LeBrono Jameso neatsilaikė

NBA čempionate naktį iš antradienio į trečiadienį „New York Knicks“ (10/8) krepšininkai savo aikštėje 106:100 (36:20, 27:31, 20:30, 23:19) nugalėjo „Los Angeles Lakers“ (9/10) ekipą, kuriai trūko LeBrono Jameso.

Evanas Fournier pelnė 26 taškus.<br> AP/Scanpix nuotr.

Nov 24, 2021, 7:34 AM, atnaujinta Nov 24, 2021, 8:49 AM

Beveik po 23 taškus šį sezoną per mačą renkanti NBA superžvaigždė turėjo praleisti rungtynes dėl diskvalifikacijos po incidento per dvikovą Detroite su „Pistons“,

„Knicks“ po galingo pirmojo kėlinio įgijo 16 taškų persvarą, o antrajame ketvirtyje pirmavo net 59:35.

Tačiau po pertraukos „Lakers“ atgijo ir sumažino skirtumą iki taško (85:84), tačiau „Knicks“ nepasidavė ir pabaigoje kontroliavo situaciją.

Šeimininkų lyderis buvo prancūzas Evanas Fournier, kuris per 42 min. pelnė 26 taškus (6/9 tritaškių). Etatinis Niujorko vedlys Julius Randle'as pridėjo 20 taškų, pataikęs 7 iš 17 metimų.

„Lakers“ komandą tempė 31 tašką surinkęs Russellas Westbrookas, kuris atkovojo 13 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Knicks“: Evanas Fournier 26 (6/9 tritaškių), Julius Randle'as 20 (6/12 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 5/8 baudų, 16 atk. kam.), Immanuelis Quickley 14.

„Lakers“: Russellas Westbrookas 31 (7/12 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 8/9 baudų, 13 atk. kam., 10 rez. perd.), Anthony Davisas 20, Avery Bradley 15 (9 atk. kam.).