L. Dončičius grįžo su keiksmais: įžeidęs varžovą sulaukė techninės pražangos

Po traumos į „Dallas Mavericks“ (10/7) gretas sugrįžęs Luka Dončičius prisidėjo prie dešimtosios savo komandos pergalės NBA pirmenybėse. Naktį iš antradienio į trečiadienį vykusioje dvikovoje Jasono Kiddo auklėtiniai išvykoje po pratęsimo 112:104 (21:26, 21:22, 38:28, 23:27, 9:1) pranoko „Los Angeles Lakers“ (10/8) krepšininkus.

L.Dončičius.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Nov 24, 2021, 1:07 PM

Prie „Mavericks“ pergalės L.Doničius prisidėjo įmesdamas 26 taškus (5/10 dvit., 4/11 trit., 4/4 baud.), atlikdamas 9 rezultatyvius perdavimus, atkovodamas 9 kamuolius.

Tiesa, 22-ejų 201 cm ūgio puolėjas sugrįžimo rungtynėse neišvengė konfliktų – pirmajame kėlinyje jis buvo nubaustas technine pražanga.

Vienoje iš atakų Slovėnijos krepšinio deimantas žaidė nugara prieš save žemesnį Terance'ą Manną ir pataikė dvitaškį. Po šio epizodo L.Dončičius įveiktą priešininką „pavaišino“ įžeidimu.

„Tu esi ******** per mažas“, – riktelėjo slovėnas.

Krepšininkas šiuos žodžius ištarė taip garsiai, kad jie neprasprūdo pro rungtynių arbitrų ausis – „Mavericks“ krepšininkas žaibiškai buvo nubaustas technine pražanga.

Pagrindiniu svečių komandos vedliu į pergalę tapo Kristapas Porzingis, kuris įmetė 30 taškų.

Po traumos į rikiuotę sugrįžęs L.Dončičius šiame NBA sezone vidutiniškai per rungtynes įmeta po 24,9 taško, atkovoja po 8,3 kamuolio ir renka po 7,9 rezultatyvaus perdavimo.