L. Jameso sugrįžimo rungtynės pažymėtos įspūdinga drama, išvarytais sirgaliais ir D. Sabonio pralaimėjimu

NBA lygoje sužaistos vienos įdomiausių sezono rungtynių. Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ (8/12) namuose po pratęsimo 116:124 (31:26, 35:34, 18:22, 28:30, 4:12) neatsilaikė prieš „Los Angeles Lakers“ (10/10).

L. Jameso sugrįžimo rungtynės pažymėtos įspūdinga drama.<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Nov 25, 2021, 8:15 AM

D.Sabonis ant parketo praleido 35 minutes, o per jas pelnė 14 taškų (5/9 dvit., 4/4 baudų), atkovojo 12, bei perėmė ir prarado po 1 kamuolį ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Tačiau pagrindiniu rungtynių žaidėju tapo po diskvalifikacijos grįžęs LeBronas Jamesas. „Karalius“ per 43 minutes pasižymėjo 39 taškais (8/17 dvit., 5/12 trit., 8/9 baudų), 5 atkovotais, 1 perimtu ir 2 prarastais kamuoliais, 6 rezultatyviais perdavimais ir 2 blokais.

Nepatenkintas „Pacers“ fanų veiksmais L.Jamesas pretenzijas pradėjo reikšti teisėjams ir pasikvietęs vieną jų paprašė, kad sirgaliai būtų išvaryti iš arenos. Pirmoje eilėje sėdėję vaikinas su mergina nedelsiant buvo pašalinti su apsauginio palyda.

Rungtynės taip pat pažymėtos įspūdingu „Pacers“ naujoko Chriso Duarte’s tritaškiu. Indianos ekipai atsiliekant 109:112 NBA pirmametis griūdamas iš aikštės kampo pataikė tritaškį ir išplėšė pratęsimą.

Visgi papildomas kėlinys priklausė L.Jamesui ir „Lakers“ ekipai. Krepšinio legenda pratęsimo viduryje pelnė 8 taškus paeiliui ir užtikrino Los Andželo ekipos pergalę.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 28 (7 atk. kam.), Chrisas Duarte 17 , Justinas Holiday 16 (6 atk. kam.), Domantas Sabonis 14 (12 atk. kam., 6 rez. perd.), Mylesas Turneris 12 (6 atk. kam.), Carisas LeVertas ir T.J. McConnellis (5 atk. kam., 8 rez. perd.) po 10.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 39 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Russellas Westbrookas 20 (7 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.), Malikas Monkas 17 (8 atk. kam.), Wayne'as Ellingtonas ir Carmelo Anthony po 14, Talenas Hortonas-Tuckeris ir Dwightas Howardas (9 atk. kam.) po 8.