Tritaškiais varžovus skandinęs D. Sirvydis atsirevanšavo Denverio ekipai

NBA G lygos rungtynėse suspindėjo Deividas Sirvydis. Lietuvio atstovaujama „Detroit Motor City Cruise“ (4/3) namuose 122:103 (34:35, 24:25, 27:26, 37:17) sudorojo „Denver Grand Rapids“ (4/3).

Tritaškiais varžovus skandinęs D. Sirvydis atsirevanšavo Denverio ekipai.<br>AP/Scanpix nuotr.

2021-11-25 08:47

Lietuvis ant parketo praleido 31 minutę ir per ją pelnė 18 taškų (2/4 dvit., 4/6 trit., 1/1 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 1 kartą suklydo.

Prieš porą dienų šios ekipos taip pat žaidė tarpusavyje, tačiau tuomet D.Sirvydis tritaškius metė pro šalį, o pergalę 96:94 šventė Denverio klubas.

G lygoje D.Sirvydis vidutiniškai rungtyniauja po 23,7 minutes ir per jas fiksuoja 11,2 taško, 4,7 atkovoto ir 1,2 perimto kamuolio, 1,7 rezultatyvaus perdavimo ir 2,5 klaidos per rungtynes rodiklius.