Kosminis Prancūzijos komandų krepšinis Eurolygoje: D. Motiejūną ir „Monaco“ pražudė šūvis iš vidurio aikštės

Penktadienį Eurolygoje ietis surėmė dvi Prancūzijos krepšinio pirmenybėse rungtyniaujančios komandos. Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“ ekipa savo aikštėje priėmė Vilerbano ASVEL krepšininkus.

Donatas Motiejūnas.<br>Manuel Vitali/As Monaco Basket twitter nuotr.

Nov 26, 2021, 8:52 PM, atnaujinta Nov 27, 2021, 12:11 AM

Šį kartą Prancūzijos mūšyje D.Motiejūnas kartu su savo komandos draugais krito 84:85 (21:22, 19:26, 22:14, 22:23)

Aikštės šeimininkus pražudė pergalingas W.Howardo šūvis iš vidurio aikštės.

Rungtynės prasidėjo rezultatyviu abiejų komandų žaidimu. Aktyviai puolime rungtyniavo abi ekipos, tačiau solidaus pranašumo nepavyko susikrauti nė vienai iš jų.

Po pirmųjų dešimties minučių svečiai buvo priekyje 22:21.

Antrajame kėlinyje tęsiasi permaininga kova – ketvirčio pradžioje priekyje buvo „Monaco“, tačiau ketvirčiui persiritus per pusiaują iniciatyvą perėmė ASVEL.

Po dviejų kėlinių Vilerbano klubas buvo priekyje 48:40.

Svečiai priekyje išliko praktiškai viso trečiojo kėlinio menu, tačiau prieš ketvirtąjį kėlinį „Monaco“ žengė žingsnį į priekį.

Ketvirtajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką. Tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms „Monaco“ dar pirmavo dviejų taškų pranašumu 84:82, tačiau aikštės šeimininkus pražudė pergalingu tapęs W.Howardo šūvis iš vidurio aikštės.

D.Motiejūnas šiose rungtynėse per 14 ant parketo praleistų minučių įmetė 2 taškus ir surinko 1 naudingumo balą. per 14 minučių pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškių), atkovojo 2 ir perėmė kamuolį, 2 sykius prasižengė bei surinko vienintelį naudingumo balą.

„Monaco“: Parisas Lee 20, Mike‘as Jamesas 18, Alpha Diallo 15, Donta Hallas 12.

ASVEL: Williamas Howardas 23, Charlesas Kahudi 15, Jamesas Gistas 13, Elie Okobo 11.