„Lakers“ po trijų pratęsimų trilerio nusileido „Kings“ krepšininkams Kiti rezultatai

„Los Angeles Lakers“ (10/11) žvaigždyno žaidimas ir toliau kelia rimtų abejonių. „Lakers“ namuose 137:141 (20:20, 23:23, 35:30, 22:27, 12:12, 12:12, 13:17) po trijų pratęsimų pralaimėjo „Sacramento Kings“ (8/12) krepšininkams.

„Lakers“ po trijų pratęsimų trilerio nusileido „Kings“ krepšininkams.<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Nov 27, 2021, 10:58 AM

Ketvirtajame kėlinyje likus rungtyniauti dar 8 minutes šeimininkai turėjo dviženklę persvarą – 88:77, tačiau ją iššvaistė per kelias minutes ir rungtynės nusikėlė į pratęsimą. LeBronas Jamesas galėjo išplėšti pergalę, tačiau jo mestas tritaškis tikslo nepasiekė.

Pirmąjį pratęsimą „Lakers“ pradėjo spurtu 6:0, о likus rungtyniauti 2 minutes komandas skyrė 7 taškai. Visgi šeimininkai savo persvaros ir vėl neišlaikė, o antrąjį pratęsimą išplėšė tikslus Buddy Hieldo dvitaškis likus žaisti 3 sekundes.

Antrasis pratęsimas visą laiką buvo apylygis ir nei vienai komandai nesugebėjus susikurti svaraus pranašumo rungtynės kėlėsi į dar vieną pratęsimą.

Pagaliau savo persvarą susikūrę „Kings“ krepšininkai pademonstravo šeimininkams kaip ją reikia saugoti. Sakramento ekipa per trečiąjį pratęsimą „Lakers“ krepšininkams atseikėjo net 17 taškų.

„Lakers“ per 21-erias rugntynes laimėjo 10 sykių ir vakarų konferencijoje užima 7 vietą. „Kings“ rungtyniavo kartu mažiau ir laimėję 8 rungtynes užima 11 poziciją.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 30 (7 atk. kam., 11 rez. perd., 7 kld.), Russellas Westbrookas 29 (10 atk. kam., 11 rez. perd.), Anthony Davisas 23 (8 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 4 blok.), Malikas Monkas 20 (5 atk. kam.), Carmelo Anthony 16.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 34 (6 atk. kam., 8 rez. perd., 4 kld.), Buddy Hieldas 25 (6 rez. perd.), Tyrese'as Haliburtonas 19 (6 atk. kam., 9 rez. perd., 5 per. kam.), Terence'as Davisas (6 atk. kam.), Tristanas Thompsonas (5 atk. kam.) ir Marvinas Bagley (7 atk. kam., 4 rez. perd.) po 13, Alexas Lenas 12 (8 atk. kam.).