G lygoje lietuviai žaidė rezultatyviai, tačiau patyrė pralaimėjimus

NBA G lygoje rezultatyvius pasirodymus surengė Arnoldas Kulbokas ir Deividas sirvydis. D.Sirvydžio atstovaujama Detroito „Motor City Cruise“ (4/4) namuose 117:125 (26:40, 39:36, 16:24, 36:17, 0:8) po pratęsimo nusileido Des Moino „Iowa Wolves“ (4/1) ekipai.

G lygoje lietuviai žaidė rezultatyviai, tačiau patyrė pralaimėjimus.<br> lryto.lt montažas

Nov 28, 2021, 9:53 AM

D.Sirvydis rungtyniavo 35 minutes, per kurias pasižymėjo pelnytais 18 taškų (3/6 dvit., 4/13 trit., 0/3 baud.), atkovotais 5 ir 1 perimtu kamuoliu, 3 rezultatyviais perdavimais ir 4 klaidomis.

Rezultatyviausiai lietuvio ekipoje rungtyniavo buvęs Kauno „Žalgirio“ krepšininkas Derrickas Waltonas, surinkęs 26 taškus.

Varžovų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 23 taškus surinkęs Brandonas Sampsonas, Isaiah Milleris pridėjo 20 taškų.

Pralaimėjimą patyrė ir A.Kulbokos atstovaujama Grinsboro „Swarm“ (1/7), kuri svečiuose 98:104 (25:22, 25:27, 25:25, 23:30) pralaimėjo Frisko „Texas Legends“ (6/2) krepšininkams.

Lietuvis per 23 minutes surinko 19 taškų (3/4 dvit., 4/6 trit., 1/1 baud.), 5 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, rezultatyvų perdavimą ir 4 klaidas.

Rezultatyvesnis „Swarm“ ekipoje buvo tik Vernon Carey pelnęs 20 taškų (8/20 dvit., 0/2 trit.).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 24 taškus sukratęs Olinas Carteris ir po 18 taškų pridėję Justinas Jacksonas su Brandonu Fieldsu.